İmren Nilay Tüfekci: Bütün İlçelerimizde İddialıyız

İmren Nilay Tüfekci: Bütün İlçelerimizde İddialıyız

Bafra Dededağ’da büyük bir coşku ile karşılanan İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, ‘‘ Şükürler olsun ki her gittiğimiz yerde bu coşku, bu heyecan ve bu inanç var. Bu hava koşullarına rağmen burayı adeta mahalle mitingine çeviren sizin aracılığınızla bütün Bafra’ya selam olsun’ diye konuştu.

Bafra’nın Dededağ Mahallesi’nde bir mahalle sakininin hanesinde gerçekleşen iftarın ardından kadınlarla sohbet ettikten sonra mahalle sakinlerine seslenen Tüfekci’ye ziyaretinde Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, Bafra Belediye Başkan Adayı Hamdi Yıldız ve Belediye Meclis Üyesi Adayları eşlik etti. Tüfekci, ‘‘Bu soğuk havada bu muhteşem kalabalığa bakınca anladığım şeyi eminim ki rakiplerimiz de anlıyor. İnanın her gittiğim yer böyle. Rabbime şükürler olsun ki sizlerin kalbinde ve dualarınızda yer bulduk. Evinizi sofranızı, aşınızı paylaşmak için çağırdınız. Rabbim bu birlikteliğimizi Ramazan ayı gibi çok özel günlerin hatırına daim etsin” dedi.

HİÇ KİMSE BİZİ YOLUMUZDAN DÖNDÜREMEZ

Dededağ Mahallesi’nde gerçekleştirdiği konuşmasında hayata geçirmeyi planladıkları projelerini paylaşan İmren Nilay Tüfekci, ‘‘Biliyorum ki bu güzide mahallemizin bir de amatör spor kulübü var. Sadece Dededağ Spor Kulübü için değil Samsun’daki tüm amatör spor kulüplerimize bugüne kadar verilmemiş destekler vereceğiz. Hem maddi hem de manevi olarak onların doğru şekilde yetiştirilmesi, maçlarını oynayabilmesi için projeler hazır, düğmeye basmayı bekliyoruz. Samsun’u her alanda kalkındıracak, üstündeki ölü toprağını attıracak, iş odaklı, istihdam odaklı, gelecek odaklı projeleri anlattık, anlatıyoruz. Betona yatırımdan önce insana yatırım yapılmalı, biz onu yapacağız. Sizden başka, bu şehirden ve Samsunlu’dan başka bir derdimiz yok. Kurduğumuz bu bağ öyle güzel ve güçlü ki bunu kabul edemiyorlar. Siyaset halk için var, makam, koltuk ve şahsi hırslar için değil. Siyaset tekrar halkın emrine girene kadar bizi yolumuzdan hiç kimse çevirmeyecek” diye konuştu.

BÜTÜN İLÇELERİMİZDE İDDİALIYIZ

İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, İyi Parti’nin ilçelerdeki oy oranları ile ilgili açıklamalarda bulunarak, ‘‘Bafra’da inşallah İyi Parti’nin rekorunu kıracağız. Hamdi Başkanım ve Aydoğan başkanım önderliğinde teşkilatlarımız gece gündüz demeden çalışıyor. Bafra Hamdi Başkanıma inandı, Bafra, İmren Ablalarına, kızlarına inandı. Zannetmesinler ki sadece Bafra’da iddialıyız, 17 ilçenin 17 sinde de o kadar güzel adaylar ile çıktık ki yola, Samsunlu iyiyi seçmek için gün sayıyor. Seçim zamanları oy için yanlarına gelenleri artık tanıyor. Şehrin merkezinde 20 yıldır doğalgazı getirmeyeni, kentsel dönüşüm yalanlarıyla kandıranları, bırakın fabrika açmayı, açık olanları kapatanları çok iyi biliyor. Bütün projelerimiz birbiriyle bağlantılı ve şehrin bütün dinamikleri harekete geçirecek şekilde hazırlandı. Birlikte başladığımız bu yolculuğu, birlikte tamamına erdireceğiz. İyi ki varsınız” şeklinde konuştu.

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber