İlkadım’dan YKS’ye girecek olan öğrencilere ücretsiz ulaşım desteği

İlkadım’dan YKS’ye girecek olan öğrencilere ücretsiz ulaşım desteği
25.06.2021
A+
A-

İlkadım Belediye Başkanı Necattin  Demirtaş, 26-27 Cumartesi ve Pazar günü Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS)  girecek olan öğrencilere her yıl olduğu gibi bu yıl da belediye hizmet araçları ile sınav yerlerine ulaşımdan ücretsiz faydalanabileceklerini belirtti.

Üniversiteye girmek için ter dökecek öğrencilere müjdeli haber veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın giriş ve çıkış saatlerinde sınav giriş belgesini gösteren öğrencilerimiz ve refakatçileri ile birlikte belediye hizmet taşıma araçlarımızdan ücretsiz faydalanabilecekler. Sınava ulaşım konusunda aksaklık yaşanmaması için öğrencilerimizin belirlediğimiz kalkış noktalarında bekleyen hizmet araçlarımıza sınav saatinden en az 2 saat öncesinden ellerindeki sınav giriş belgeleri ile birlikte gelmelerini istiyoruz. Bu anlamda oluşabilecek kentimizdeki trafik yoğunluğunun önüne geçmek adına toplu taşıma araçlarının kullanılması konusunda hassasiyet bekliyoruz. Öğrencilerimizin her zaman yanlarındayız ve yanlarında olmaya da devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

“Eski Gazi Hizmet Binası, Atasam Hastanesi belirlenen kalkış noktaları oldu”

İlkadım Belediyesi hizmet araçları (YKS) kapsamında yapılacak olan sınava girecek öğrencilere ve velilerine İlkadım Belediyesi, Gazi Hizmet Binası ve Atasam Hastanesi olarak belirlenen toplanma noktalarında sabah saat:08.00’den itibaren 19 Mayıs Üniversitesi yönünde ücretsiz ulaşım desteği verecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.