İlkadım’da 3. Büyük Öğrenci Veli Buluşması

İlkadım’da 3. Büyük Öğrenci Veli Buluşması
16.03.2019
57
A+
A-

Derebahçe Sosyal Tesislerinde, İlkadım Belediyesi Eğitim ve Etüt Merkezi (İLKEM) tarafından Geleneksel 3.Büyük Veli Buluşma programı düzenlendi.

Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Derebahçe Sosyal Tesislerinde İlkadım Belediyesi Eğitim ve Etüt Merkezi (İLKEM)’in düzenlediği Geleneksel 3.Büyük Veli Buluşması programına katıldı. Başkan Tok’a AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Adayları, İLKEM Eğitim Koordinatörü İdris Yüce, İlkadım Belediyesi Eğitim ve Etüt Merkezi (İLKEM)’in öğrenci ve velileri katıldı.

Derebahçe Sosyal Tesislerinde İLKEM Geleneksel 3.Büyük Veli Buluşması programın öğrenci ve velilerle bir araya gelen Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, İLKEM Eğitim Kurumumuzun 3 farklı Şubemizde eğitim gören 830 öğrencimiz ve değerli aileleri ile bir araya gelmekten mutluluk duydum.” dedi.

BAŞKAN TOK’A TEŞEKKÜR

Veli ve öğrencilerin Başkan Tok ile buluştuğu programda velileri temsilen konuşan Anaokulu Müdiresi Pınar Düzenli, Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok’a Hizmet, Sosyal Belediyecilik ve Eğitim alanın da İlkadım ilçesine kazandırdıkları hizmetten dolayı teşekkür etti.

BAŞKAN TOK, “EĞİTİMİ HER DAİM ÖNEMSİYORUZ”

3 Farklı Şube ile ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite hazırlık öğrencilerine hizmet veren ILKEM Eğitim Kursu velileri ve öğrencileri ile bir araya gelen Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, “Öğrencilerimize ve velilerimize buradan müjde vermek istiyorum. Öğrencilerimizin boş vakitlerini değerlendirmek ve sınavlara çalışmak için kullandıkları gençlik merkezlerini ve halı sahaların sayısının artırarak, ilçe merkezine uzak mahallelere kadar bu hizmeti ulaştıracağız. Üniversiteyi kazanan öğrencilere her dönem için yardım bursu vereceğiz. İlkem Eğitim ve ETÜT Merkezi Kurs sayısını 6′ ya çıkarılıp, daha geniş kitlelere ulaşmak ve bu hizmeti merkezden uzak mahallelere ulaştırılacağız. Teknolojiyi sadece kullanan değil teknoloji üreten bir nesil yetiştirmek için mücadele vereceğiz. Çocuklarımızın bilişim alanında üretici olmasını sağlayacağız. Eğitim bir ülke meselesidir. Eğitim demek ekonomi, bilim, teknoloji, gelişmişlik, kalkınmışlık demek. Dolayısıyla biz eğitim konusunda her daim velilerimizin ve çocuklarımızın yanın da dün oluğu gibi bugünde yarında olacağız. Çocuklarımıza eğitim olanakları sunduğumuz İLKEM Eğitim Merkezlerimizin yanı sıra 4 yılda 64 çocuk parkı 12 halı saha yaptık. Bu hizmetlerimizin tamamından binlerce yavrumuz faydalanarak mutlu oluyor. Çocuklarımızın bu mutlulukları da bizim en büyük ödülümüz oluyor. Biliyoruz ki bugünün mutlu çocukları ve gençleri yarının başarılı bireyleri olacak” şeklinde konuştu.

Yoğun katılımın, coşkunun ve mutluluğun bir arada olduğu programda Başkan Tok, tüm öğrenci ve velilerin bulunduğu masaları tek tek gezerek sohbet etti ve günün anlamına binaen fotoğraf çekilerek program son buldu.

İlkadım Fevzi Çakmak Mahallesi Cumhur İttifakı Seçim İrtibat Bürosu açılışı yağmur ve soğuk havaya rağmen büyük bir ilgi ile gerçekleştirildi.

İlkadım’da Cumhur İttifakı coşkusu dalga dalga yayılmaya devam ediyor. İlkadım Fevzi Çakmak Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu açılışını gerçekleştiren AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, MHP İlkadım Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan, önceki dönem MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, İlkadım Belediyesi Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Meşaleler ve sloganlar ile katılımları karşılayan vatandaşlar Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a desteklerini gösterdi.

“31 MART’TA BU BİRLİKTELİĞİN BAŞARISINA HİÇBİR ŞEY ENGEL OLAMAYACAK”

Yoğun yağmur altında coşku ile desteklerini gösteren AK Parti ve MHP’li vatandaşlara teşekkür eden Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “AK Parti ve MHP’ye gönül vermiş siz değerli kardeşlerimizin bu yağmur altında böyle coşkulu bir kalabalık oluşturması Cumhur İttifakı’nın İlkadım’da mayasının tuttuğunun ispatıdır. İlkadımlı kardeşlerim her şeyin en güzelini hak ediyor. Biz de geçen 5 yıl içerisinde 255 milyon liralık büyük projeler ve hizmetleri hayata geçirdik. SAMGAZ ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Fevzi Çakmak Mahallesi’nde doğalgaz olmayan Çarşamba, Bileyci, Şair Süleyman Nafız, Koca Ragıp Paşa, Gazi Umar Paşa, Nurdan Sokak’ta oturan vatandaşlarımız doğalgaza kavuşacak. SAMGAZ ekipleri etütlerini yaptı. Sokakların kroki ölçülendirmeleri işlendi. Doğalgazı olmayan mevcut bu 5 sokaktaki yollara imar uygulaması yapıldı. Doğalgaz hizmeti sağlamak için kanunlar çerçevesinde imar revizyon çalışmalarımızı ve çözüm araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşımızın daha iyi hizmet almasına olanak sağlayan bu hizmetin hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

KARAPIÇAK; “ERDOĞAN BAŞKANA GÜVENİMİZ TAM”

Cumhur İttifakı’nın başarısı için el ele çalışmaya devam edeceklerini belirten MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak; “Biz Cumhur İttifakı’nın tarafıyız ve bu gururla Cumhur İttifakı’nın başarısı için çalışıyoruz. 31 Mart Seçimlerinde AK Parti ve MHP’nin dayanışması ile elimizden geleni yaparak başarıyı yakalayacağız. Değerli Başkanımız Erdoğan Tok benim okul arkadaşım kendisini iyi tanıyor ve güveniyorum bu nedenle bu seçimlerden başarı ile çıkması için sizlerden bu desteğinizi sürdürmenizi istiyorum ve hepinizi Allah’a emanet ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.