resim yükle

İki yıldızla parlamaya ‘devam’

İki yıldızla parlamaya ‘devam’
08.07.2024
A+
A-

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele veren GMG Kastamonuspor, takımının başarılı 2 futbolcusu ile anlaşmaya vardı.

featured


İki yıldızla parlamaya ‘devam’

GMG Kastamonuspor’da transfer hareketliliği sürüyor. Takımın en başarılı oyuncularından İlyas Kubilay Yavuz ve Okan Eken, önümüzdeki sezonda da Kastamonuspor için ter dökmek üzere kırmızı-siyahlı takımla +1 sene daha imzaları attı.

GMG Kastamonuspor yönetimi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
“Kulübümüz başarılı oyuncularımız Okan Eken ve İlyas Kubilay Yavuz ile sözleşmelerine ek olarak +1 sene daha anlaşmaya varmıştır. Değerli futbolcularımıza yeni sezonlarında başarılar diliyoruz.”

whatsapp image 2024 07 07 at 213016

İki yıldızla parlamaya ‘devam’


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber