resim yükle

İhsan Kurnaz: Kadınlar için İlkadım Hanımeli Konakları açacağız

İhsan Kurnaz: Kadınlar için İlkadım Hanımeli Konakları açacağız
15.03.2024
A+
A-

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, İlkadım’da kadınlar ve çocuklar için şehrin yoğunluğundan uzak kaliteli ve huzurlu bir ortam sunacak İlkadım Hanımeli Konaklarını açacaklarını kaydetti.

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Ersin Kasap ve Cumhur İttifakı Teşkilat mensuplarıyla birlikte Samsun Arı Yetiştiriciler Birliğini ziyaret etti.

Burada göreve geldikleri takdirde gerçekleştirecekleri projeleri hakkında bilgi veren İhsan Kurnaz ardından çat kapı ev iftar ziyaretleri yaparak İlkadımlıların evlerine misafir oldu.

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, misafir olduğu evlerde yaptığı sohbetlerde İlkadım Hanımeli Konaklarının kadınların kendilerini geliştirebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri ikinci adresleri olacağını belirterek, “Hanımeli Konaklarımızda sunulacak imkanlar, kadınların kültür sanat, beceri, bilişim ve istihdam alanlarında gelişimlerini destekleyecek geniş bir yelpazeyi kapsayacaktır” dedi.

İlkadım Hanımeli Konaklarında aile danışmanlığı da verileceğini sözlerine ekleyen Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, “Ali Danışmanlığı, aile kurumunun sağlam temeller üzerine kurulmasına yardımcı olacak önemli bir hizmet olacağına inanıyoruz.

Bunun yanında İlkadım Hanımeli Konaklarında teknoloji atelyeleri de olacak. Kadınlar teknoloji atölyeleri e dönüşüm süreçlerine aktif katılım sağlayabilecekler.

Hanımeli konaklarında ayrıca beceri atölyeleri kadınların yeteneklerini konuşturacakları bir alan olacak.

KADINLARIMIZA VERDİĞİMİZ KIYMETİN GÖSTERGESİ

Yetenek atölyelerinde, ahşap boyama, oyuncak bebek yapımı, resim makrome geleneksel el sanatları gibi kurslar ile kadınların hobi geliştirmeleri ve vakitlerini doğru bir şekilde değerlendirmeleri sağlanmış olacak.

Mutfak atölyeleri, E ticaret, tasarım ve üretim atölyesinin yanımda İlkadım Hanımeli Konaklarında Kur’an-ı Kerim, el sanatları, Arapça ve İngilizce kurslarında yer alacağı ve her an sürekli yenilenerek geliştirilecek olan İlkadım Hanımeli Konaklarımız şimdiden hayırlı olsun…” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber