resim yükle

İhsan Kurnaz: İlkadım’da yapılacak çok iş var

İhsan Kurnaz: İlkadım’da yapılacak çok iş var

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, boş oturmakla belediye başkanlık yapılamayacağını mevcut yönetime birilerinin hatırlatması gerektiğini kaydederek, “İlkadım’da yapılacak o kadar çok iş var ki… Bomboş, bakir bir alan… Beş sene boyunca bir misafir evi yapmakla övünen mevcut yönetimin AK Parti Belediyeciliğinden öğreneceği çok şey var” diye konuştu.

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayı Mustafa Umar’ın katkılarıyla Enver Demiroğlu ve Sebahattin Ayaz’ın tertip ettiği Rüya Park Düğün Salonlarındaki iftar programına katıldı.

Üç salonda yaklaşık iki bin kişilik rekor katılımla gerçekleşen iftar programında İhsan Kurnaz üç salondaki coşkulu kalabalığa ayrı ayrı konuşma yaptı.

SEVGİ VE KARDEŞLİK BAĞIMIZ GÜÇLENECEK

Yeni evlenecek olanlara belediyenin düğün salonlarının kapılarının sonuna kadar açık olacağını belirten İhsan Kurnaz,

 “Yeni evlenecek çiftlere belediyenin tesislerini açacağız. Burada yapılacak düğünler özel salonların aldığı ücretin yarısına bile mal olmayacak. İhtiyaç sahiplerinden hiç para almayacağız. Üstelik ihtiyaç sahiplerine eşya yardımı, yiyecek, giyecek, yakacak yardımı da yapacağız. Biz işte böyle büyük bir aileyiz.

İlkadım’ı sizinle birlikte yöneteceğiz. Daima bu sevgiye ve bu güvene layık olmaya çalışacağız. Gönül Belediyeciliğimizle Türkiye’de örnek belediyeciliği sergileyeceğiz. Bu şehirde yaşayan herkes bizim hemşerimiz herkes bizim kardeşimizdir.

İlkadım’a birlik beraberlik ve kardeşlik hakim olacak. İlkadım’ı  köy konumundan kurtarıp modern kent konumuna getirecek olan projelerimizle geliyoruz. Biz size inanıp yola çıktık. Siz de bize inanıp güvendiğiniz bu tabloya bakınca görüyor ve anlıyorum. Sizin sevgi dolu güven dolu oylarınıza talibim. Aramızdaki bu sevgi ve kardeşlik bağı hiç değişmeyecek. İftar yemeğine katılarak onur verdiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum…” dedi.

İlkadım Belediyesi’nin hiç çalışmaması sebebiyle İlkadım’da yapacak çok iş olduğunu, boş bir günün kalmayacağına da vurgu yapan İhsan Kurnaz şöyle devam etti;

“Biz İlkadım Belediyesi’ni bu makus talihini kırmak üzere geliyoruz. Hiç kimseyle hiçbir problemimiz yok. Kimsenin işiyle, gücüyle oynamaya niyetimiz yok. Düşünün belediyedeki sosyal barışı sağlanması için bizi gelmemiz için dua eden çalışanların olduğu bir belediyeden bahsediyoruz.

Çünkü biz adil olacağız, çünkü biz çalışacağız, çalmayacağız, çırpmayacağız. Rahatı bozulacak olanların bizi istememesi gayet normal hatta iyidir de.

Gelin merkezi hükümet ile İlkadım Belediyesi el ele versin en çözülmez denilen sorunları teker teker, tıkır tıkır çözelim.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber