Havza’lı Genç Hannover 96 Alt Yapısında

Havza’lı Genç Hannover 96 Alt Yapısında
14.07.2019
232
A+
A-

Aslen Havzalı olan ve Almanya’da yaşamakta olan gurbetçi ailenin oğlu Hannover 96 Futbol takımın altyapısına girdi.

Havzalı olan ve Almanya Hannover’de yaşamakta olan gurbetçi ailenin oğlu Emre Can Kiskin Hannover 96 Futbol takımın altyapısı olan U 12 takımına girdi.

Daha önceki yıllarda da Hannover 96 takım futbol okullarında yer alan yetenekli gurbetçi genç Emre Can Kiskin U 12 takımında kendine yer buldu.

Tatil için Havza’ya gelen Emre Can Kiskin futbolu ve futbol oynamayı çok sevdiğini belirterek; “Öncelikle Hannover’de kendimi yetiştirmek ve büyük takımlara transfer olmak istiyorum. Hedefim başarılı bir futbolcu olmak ve Türk Milli takımında forma giymek.” Dedi.

Baba İlyas Kiskin ise oğlu ile gurur duyduğunu belirterek; “İnşallah oğlumu Türk Milli Takımında forma giyerken göreceğim. Bunun hayali bile güzel. Oğlumun sonunda kadar destekçisiyim.” Dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber