Havza’da muhtarlar mazbatalarını aldı

Havza’da muhtarlar mazbatalarını aldı
10.04.2019
A+
A-

31 Mart Mahalli İdareleri seçimlerinde mahalle muhtarı olmaya hak kazananlar mazbatalarını ilçe seçim kurullarından almaya başladı.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimin ardından seçimi kazandıkların kesinleşen muhtarlar mazbatalarını Havza İlçe Seçim Kurulundan almaya başladılar.

İlçe merkezinde 17 mahalle muhtarı ve 81 kırsal mahalle muhtarı azaları ile birlikte ilçe seçim kuruluna gelerek mazbatalarını aldıktan sonra resmen görevlerine başladılar.

Mazbatasını alan Yeni Mahalle Muhtarı Adem Şahin vatandaşın kendilerini hizmet beklentisi ile seçtiğini belirterek;” Mazbatamızı aldık ve göreve başladık. İnşallah bizlere güvenleri mahcup etmeyeceğiz. Çıkmış olduğumuz bu yolda Allah bizleri utandırmasın.” Dedi.

Mazbatasını alan Havza Muhtarları Derneği Başkanı ve Çakıralan Mahallesi Muhtarı Ahmet Çavdar ilçede sıkıntısız bir seçim yaşandığını belirterek; “Öncelikle muhtar olarak seçilen arkadaşlarımızı kutluyorum. Ayrıca seçimlerin huzurlu bir ortamda geçmesine katkıda bulunan muhtar adaylarımıza da teşekkür ederim. Yeni hizmet dönemimiz tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun.” Dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.