resim yükle

Havza’da Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için gıyabi cenaze namazı kılındı

Havza’da Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için gıyabi cenaze namazı kılındı
18.06.2019
A+
A-

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Mısır’ın seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’nin şahadeti nedeniyle yurt genelinde olduğu gibi ilçemizde de de öğle namazına müteakip gıyabi cenaze namazı kıldırıldı.

Havza Müftlüğünün organizasyonunda Kevser Camiinde öğle namazına müteakiben gıyabi cenaze namazına Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Müftü Vekili Arslan Kıbrıs Yıldırım, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Konu ile ilgili Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Mursi için bir açıklama yaparak, “Müstakim duruşu ve onurlu mücadelesiyle asil bir tavrın ve mü’mince bir hayatın örneği olan Mısır’ın seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi, maruz kaldığı zulüm ve baskıyla yaşadığı zor şartlar altında Hakk’a yürüdü. Yüce Rabbimiz şehadetini kabul eylesin. Ümmetin başı sağ olsun” denildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber