Havza Belediyesinde Bayram Hazırlığı Tamamlandı

Havza Belediyesinde Bayram Hazırlığı Tamamlandı
08.04.2024
A+
A-

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Ramazan Bayramı dolayısıyla gerekli tedbir alındığını bildirdi. İkiz; “Havzalı hemşerilerimin ve tüm ülkemizin Ramazan Bayramını kutlarım.”dedi.

Havza Belediyesi tarafından ilçede yapılan bayram hazırlıkları kapsamında  Havza Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ile Park ve Bahçeleri ekipleri ana arterler, caddeler, şehitlikler, refüjler, park ve bahçelerde ot biçme, yıkama ve temizlik çalışması yapıldı, tatlı imalathaneleri ve bayram şekeri satısı yapılan işyerleri denetlendi.

Ayrıca Havza Belediyesinde halkın rahat bir bayram geçirebilmesi için bayram öncesi ve sonrası için Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlükleri başta olmak üzere ilgili birimlerde gerekli görevlendirmeler yapıldı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ana caddelerde yıkama yapılırken, park bahçe şefliğince şehitlikler ile park ve bahçelerde genel bakımlar yapıldı.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz gerekli personelin bayram boyu görevlerinin başında olacağını belirterek; “Halkımızın rahat bir bayram geçirmesi için çalışmaktayız. Tüm birimlerimiz bayram boyunca görevinin başında olacak. Öncelikli hedefimiz halkımızın rahat bir bayram geçirmesini sağlamak. Bunun için elimizden geleni yapacağız.”dedi.

Havza Belediye Başkanı İkiz hazırlıklar kapsamında ilçe geneli, parklar, bahçeler, ilçe mezarlığı ile şehitliklerin temizlendiğini ve zabıta ekiplerince denetimlerin artırıldığını belirterek; “ Son günlerini yaşadığımız mübarek Ramazan ayının üzüntüsünü yaşarken yeni bir bayrama kavuşman

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.