Havza Belediyesi şehit mezarlarını parke ile kapladı

Havza Belediyesi şehit mezarlarını parke ile kapladı
31.10.2019
124
A+
A-

Havza Belediyesi tarafından Muharip Gaziler Derneği Havza Temsilciliği işbirliği ile yürütülen çalışmalar kapsamında şehit kabirlerinin etrafı parke ile kaplanıp, yürüyüş yolları yapılıyor.

Çalışmaların tamamladığı şehit mezarlarını ziyaret eden ve çalışmalar hakkında Fen İşleri Şefi Muzaffer Tekin’den bilgiler alan Muharip Gaziler Derneği Havza Temsilcisi Harun Saat; “Şehit mezarlarımızın yapılan çevre düzenlemesi ile daha güzel bir görünüme kazandı. Şehitliklere ulaşım kolaylaştı. İnşallah belediyemizin yapmış olduğu çalışmalar devam edecek. Sayın Başkanımız Sebahattin Özdemir’e ve belediye çalışanlarını hassasiyet ve gayretleri için şehit aileleri adına teşekkür ediyorum. Bir kez daha ülkemizin birliği için şehit düşen kahramanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise “Şehitlerimizin mezarlarında çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Ülkemiz için canlarında geçen şehitlerimiz için ne yapsak azdır. Onların ebedi istirahatgahlarının temizliği ve bakımı bizler için önemli. Yine şehitlerimizin bizlere emaneti olan tüm şehit yakınlarının her zaman yanında olmaya devam edecğiz. Bu vesileyle tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber