Havza Belediye Başkanı Murat İkiz son nikahını kıydı

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz son nikahını kıydı
30.03.2019
A+
A-

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, son nikahını kıydı.

Havza Belediyesi Nikah Salonunda düzenlenen törene katılarak Şehri ve Ali Büyük çiftinin nikahlarını kıyan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz genç çifte mutluluklar dileyerek; “15 yılda bir çok gencimizin mutluluğuna tanık olma imkanı buldum. Görevim süresince en mutlu olduğum anların arasında gençlerimizin mutluluklarına ortak olmak oldu. Her zaman ki gibi ilçemizin nüfusa ihtiyacı olduğunu hatırlatarak yeni çiftimize Allah’tan mutluluklar dilerim.” Dedi.

İkiz nikah töreni sonrası genç çifte nikah cüzdanlarını takdim etti.

Şehri ve Ali Büyük çifti ise İkiz’e teşekkür ederek; “Bizi kırmayarak nikahımızı kıydığınız için teşekkür eder, bundan sonraki hayatınızda başarı ve mutluluklar dileriz. Bizim için nikahımızın ayrı bir anısı oldu.” Dediler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber