resim yükle

Havza Belediye Başkanı İkiz, ilk nikahı kıydı

Havza Belediye Başkanı İkiz, ilk nikahı kıydı
14.04.2024
A+
A-

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz göreve başladıktan sonra ilk nikahını kıydı.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ilçede özel bir düğün salonunda düzenlenen törende öğretmen Uğur ve Ayşe Sağlam çiftinin kızları Elif İrem Sağlam ile öğretmen İsa ve Yeter Kara’nın oğlu Yusuf Buğra Kara çiftinin nikahını kıyarak mutluluğuna tanıklık etti.

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Havza Belediye Başkanı seçilen Murat İkiz 5 yıl aradan sonra ilk nikahını kıyarak Elif İrem Sağlam ve Yusuf Buğra Kara’nın nikahlarını kıyarak gençlerin mutluluklarına ortak oldu.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz mutlu bir birlikteliğin başlangıcına tanıklık etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek genç çifti ve ailelerini tebrik etti.

 Ayrıca 5 yılın ardından yeniden bir çiftin mutluluklarına vesile olmaktan mutlu olduğunu ifade ederek; “İnşallah bundan önce olduğu gibi bundan sonra da görevimiz süresince her an halkımızın içinde ve her anında yanlarında olacağım. Genç çiftimize mutluluklar diliyor, her iki ailemizi tebrik ediyorum. Allah gençlerimin mutluluklarını daim eylesin.” Dedi.

Düğün ve nikah merasimine her iki ailenin yakınları ve davetliler katıldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber