resim yükle

Gri Koç başarının sırlarını Canik’te açıklıyor

Gri Koç başarının sırlarını Canik’te açıklıyor
23.05.2023
A+
A-

Canik Belediyesi, ünlü Eğitimci, Yazar Gri Koç Gökhan Müftüoğlu’nu öğrenciler ve vatandaşlarla buluşturacak.

 

Canik Belediyesi, ilçede alanında uzman isimleri vatandaşlarla buluşturmaya, örnek eğitim, kültür ve sanat programları düzenlemeye devam ediyor.  Başarıya ulaşmaya ve motivasyona dair anlatılarıyla gönüllerde taht kuran, özellikle sınavlara hazırlanan öğrenciler tarafından yakından takip edilen, YouTube’da kendi alanında en çok aboneye sahip üretici ünvanını elinde bulunduran Gri Koç Gökhan Müftüoğlu, ilçede düzenleyeceği seminer programı ile öğrenciler ve vatandaşlarla bir araya gelecek. Canik Belediyesi tarafından Eğitimci ve Yazar Gri Koç Gökhan Müftüoğlu’nun katılımıyla düzenlenecek olan ‘Griden Beyaza’ adlı seminer programı 25 Mayıs Perşembe Günü saat 11.00’da Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Eğitimci ve Yazar Müftüoğlu seminerin ardından okurlarının kitaplarını imzalayacak.


Motivasyona Dair Önemli Bilgiler Paylaşacak 

Canik Belediyesi, ilçede düzenleyeceği ‘Griden Beyaza’ adlı seminer programıyla Eğitimci ve Yazar Gri Koç Gökhan Müftüoğlu’nu öğrenciler ve ilçe halkı ile buluşturacak.   Eğitimci ve Yazar Müftüoğlu, gerçekleştireceği seminer programında ‘planlı şekilde çalışma’, ‘plan oluşturma’, ‘ders çalışma teknikleri’, ‘odak ve motivasyon’ ve ‘başarıya ulaşma’ konu başlıklarında katılımcılara önemli bilgiler sunacak. Eğitimci ve Yazar Müftüoğlu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Canik’te gerçekleşecek olan seminere bütün gençleri davet etti.


“Gençler bu seminer kaçmaz”

Tüm öğrenciler ve vatandaşları ilçede düzenlenecek olan seminer programına davet eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde her yaş gurubundan vatandaşımıza hitap eden programlar, kültür ve sanat faaliyetleri düzenlemeye devam ediyoruz.
Eğitimci ve Yazar Gri Koç Gökhan Müftüoğlu’nu ilçemizde bir kez daha öğrencilerimiz ve vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Özellikle eğitim hayatına devam eden, sınavlara hazırlanan öğrencilerimizi bilgi ve eğlence programımıza davet ediyorum. Gençler bu seminer kaçmaz. Kendi alanında önemli çalışmalara imza atmış, bilgi, tecrübe ve anlatılarıyla gönüllere dokunmuş Eğitimci ve Yazar Gri Koç Gökhan Müftüoğlu’nun ilçemizde gerçekleştireceği ‘Griden Beyaza’ seminer programımıza tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.  

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber