Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki: 2 net penaltımız verilmedi

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki: 2 net penaltımız verilmedi
24.02.2024
A+
A-

Selahattin Baki: 2 net penaltımız verilmedi

Spor – BHA

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Fenerbahçe – Kasımpaşa maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Baki, ”Direkt konuya girmek istiyorum. İki net penaltı pozisyonumuz hakemler tarafından verilmedi. Ferdi’nin olduğu pozisyonda hakemin vücut hareketlerine dikkatli bakın. Tam penaltıyı verir gibi oldu ama bir saniye içinde nedense vazgeçti.” sözlerini kullandı.,

Oosterwolde’nin yaşadığı pozisyonda da penaltı verilmesi gerektiğini söyleyen Selahattin Baki, ”Fenerbahçe, bu kadar şampiyonluk istiyorken ve şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken, bir operasyonun eşiğinden dönüldü.” dedi.

”Utanmazlar!”

Fenerbahçe’nin maçın kazandığı penaltı pozisyonu sonrası ”Bu pozisyonda el yok, sizin o kirli elleriniz var. Utanmazlar!” şeklinde tweet atan Galatasaray’ı tiye alan Baki şu sözleri söyledi:

”Utanmazlar! Galatasaray’ı tebrik etmek istiyorum. Kendilerini ve tarihlerini bir kelimeyle anlatmışlar. Biz bile bu kadar güzel izah edemezdik.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber