Fatih Türkel’den Mustafa Demir’e Samsunspor Sorusu!

Fatih Türkel’den Mustafa Demir’e Samsunspor Sorusu!
12.07.2021
A+
A-

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, Büyükşehir Belediye Meclisi’ndeki Samsunspor ile ilgili sözleriyle taraftarın tepkisini çeken Mustafa Demir’e adeta eleştiri oklarını fırlatıp, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yapılan açıklama şöyle,

“Mustafa Demir e Açık Çağrı:

Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı ; Samsun’un markası Samsunspor un tesisleri ile ilgili gene  siyasetçi pişkinliği  ile top çevirdiniz.

Önce meclis dediniz CHP grubu olarak getirdik, bakanlık dediniz, şimdi yıkacağım diyorsunuz .

Oralar 1milyon 350 bin Samsun halkının ortak alanı diyerek demogoji yapıyor, sizi eleştirenlere de hakaret ediyorsunuz.

Sayın başkan :

Samsunspor tesislerinin bulunduğu yer babanızın malı değil.Lakin bilin ki Samsunspor bu şehrin evlatlarına babalarından mirastır.

SORUYORUZ..

Sahil Şeridinde Bulunan.

Kültür parkı yıkarak otopark yapıyorsunuz.Gene opera binasının yanındaki parka başka yer yokmuş gibi ucube  çağrı merkezi yapıyorsunuz. Yıkacak mısınız.

Atakum halkının malı, Yalı kafeyi gasp ettiniz.Millet bahçesi yapacağız dediniz 6000 M2 İnşaat yapacaksınız Vaz geçecekmisiniz.

Engelli  Oyunları için yapılan, İlktidarınız döneminde  Gene 1milyon 350 bin Samsun lunun ortak sahiline  yapılmış.Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu, Bowling Salonu, Buz Pateni Salonu, İlkadım Okçuluk Tesisinin yanı sıra golf sahası da bulunuyor onları da yıkacak mısınız.

Ayrıca Baruthane mevkiinde iktidarınız  döneminde kıyı kenar çizgisinde bulunan usulsüz ruhsat verdiğiniz 3 paraya hülle ile kotarılan 120 metre yüksekliğinde ki otel de 1milyon 350 bin kişinin ortak alanı sahil şeridine yapıldı ,orayı da sahile katmaya,yıkmaya gücünüz yetecek mi.

Yetmeyecek…

Samsun halkı saf değil sayın Demir .Kongreler de tribünlerde boy göstermekle Samsunsporlu olunmaz .Bedeni Samsun da  Ruhu  başka şehirde Samsun lu olunmaz.

Size biz artık yapmayın demekten bıktık.

Sizi Samsun vicdanına havale ediyoruz.

Ya Samsun halkının başkanı olun yada istifa edin.#mustafademiristifa”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.