Facebook ve Gmail’de erişim sorunu!

Facebook ve Gmail’de erişim sorunu!
12.10.2021
A+
A-

Facebook ve Gmail çöktü mü? Reuters’ın Downdetector’e dayandırdığı son dakika haberine göre, Facebook’ta ve Gmail’de erişim sorunu yaşanıyor.

Geçtiğimiz hafta büyük bir kesinti ile gündeme gelen Facebook’ta tekrar erişim sorunu yaşandığı iddia ediliyor. Reuters’ın Downdetector’e dayandırdığı son dakika haberine göre, kullanıcı raporları Facebook’ta sorun olduğunu gösteriyor. Ayrıca Google’ın e-posta servisi Gmail’de de sorun yaşandığı bildiriliyor.

FACEBOOK VE GMAİL ÇÖKTÜ MÜ?
Downdetector’un Twitter’dan verdiği bilgilere göre ise bazı kullanıcılar Facebook’a ve Gmail’e erişim problemi yaşıyor. Facebook’ta sorun yaşayan kullanıcıların büyük bir kısmının ABD’de olduğu, ancak Avrupa’nın bazı bölgelerinde de kesintiler yaşandığı öne sürülüyor. Türkiye’deki kullanıcıların sorun yaşayıp yaşamadığı henüz bilinmiyor.

FACEBOOK’TAKİ BÜYÜK KESİNTİ 6 SAAT SÜRMÜŞTÜ
Facebook geçtiğimiz hafta dünya çapında erişim sorunu yaşamış ve söz konusu sorun yaklaşık 6 saat sonra giderilebilmişti. Facebook ile birlikte Facebook çatısı altındaki WhatsApp ve Instagram’da da hizmet kesintisi yaşanmıştı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber