Esra Erol programında akıllara zarar olay

Esra Erol programında akıllara zarar olay
24.01.2020
65
A+
A-

ATV’de Esra Erol’da programında Recep ile Hülya Özsoy’un hikayesi akıllara zarar. İnternetten tanıştığı Hülya ile evlenen Recep, 1.5 yıl sonra eşi yine internetten tanıştığı birine kaçınca soluğu Esra Erol’da aldı. Karakteri ile hayretlere düşüren Recep, eşi sevgilisi ile gelince ona sarılmaya kalktı.

Türkiye Recep ile Hülya’yı konuşuyor. Hülya kaçtığı Arif ile birlikte Esra Erol’a çıktı. Kocası Recep ise olan her şeye rağmen eşi Hülya’yı stüdyoda görünce ona sarılmaya kalktı. Onun bu hallerini izleyen herkes ‘Bu nasıl adam, bu nasıl aşk’ demekten kendini alamadı. Karısını affetmeye hazır olduğunu tek isteğinin geri dönmesi olduğunu söyleyen Recep salya sümük ağladı. İşte Türkiye’nin konuştuğu yüzleşmede yaşanan şaşırtıcı anlar:

Recep bundan 1.5 yıl önce internet üzerinden Hülya ile tanıştı. Bir süre sonra aşık olduk deyip evlendiler. Hülya’nın ailesi önce vermek istemedi. Ancak Hülya, ‘Kolu bacağı olmasa bile ondan başkasıyla evlenmem, ben onu seviyorum’ diye diretip muradına erdi.

Reşit olmayan çocukla ilişki : Hülya için bu aşk 1.5 yıl sürdü. Rutin ev hayatından sıkılan Hülya Özsoy, eşi işteyken yine internetten kendine bir aşık buldu. Bu kez bulduğu kişi kendisinden yaşça küçüktü ve 18 yaşındaydı. Sonradan ortaya çıktı ki Hülya bu çocukla daha reşit olmadan önce ilişki yaşamaya başlamış.

Hülya Özsoy bir gün eşi işteyken evde ne var ne yok toplayıp kayıplara karıştı. Giderken kocasının tıraş makinasından evdeki saç kurutma makinasına kadar ne varsa götürdü. Hatta eşinin biriktirdiği 2500 lirayı ve tüm ziynet eşyalarını da aldı. Kaçtığı kişi Arif işsiz güçsüz, üstelik madde bağımlısı biriydi. Cebinde beş kuruş parası yoktu.

Arif kaçıp gelen Hülya’yı ailesinin evine götürdü. Babası şok oldu ve Hülya’yı kabul etmedi. Ona nasihatta bulunan baba, oğlunun madde bağımlısı olduğunu, daha önce bir kızı da bu şekilde kandırıp kaçırdığını söyledi. Kızı evlerine gönderdiklerini anlatan baba ne dediyse Hülya’yı ikna edememiş. Hülya evden gitmemekte direnince adam hem oğlunu hem onu kapının önüne koymuş.

Tüm parayı ona yedirdi : Hülya aşık olduğunu söylediği 18 yaşındaki Arif’in yakasını bırakmamış. Ona söz yüzüğü alıp sözlenmiş. Sonra da bilet alıp Muğla’ya çalışmaya gitmişler. Kocasından çaldığı 2500 lira ile altınlarını satıp onunla yemişler. Para bitince bu kez İstanbul’a gelip kendilerine bir iş bulmuşlar. Ekim ayından beri kayıp olan Hülya Özsoy en sonunda Esra Erol’un programına çıkıp onu arayan eşiyle yüzleşti.

Recep de bir başka alem : Hülya Özsoy eşi Recep Özsoy da bir garip karakter. Kendisini aldatan, parasını alıp soyan eşi Hülya için kul köle oluyor. Sevgilisi Arif ile stüdyoya gelen eşine gözyaşları içinde sarılmaya çalıştı. Hülya onu itip buna izin vermezken Recep ‘çok seviyorum seni’ diyerek tekrar sarılma girişiminde bulundu.

Esra Erol gördükleri karşısında şaşkınlığa düşerken Recep kendisini aldatan eşinin ayaklarına kapanacak noktaya geldi. Hülya’ya ağlayarak yalvaran Recep “Seni almadan burdan gitmeyeceğim. Evimize dönü’ dedi. Eşine bakıp bakıp ağlayan Recep, ne aldatmasına aldırdı ne onu soymasına… Tek istediği onun geri dönmesiydi. Hülya ‘seni sevmiyorum’ dese bile Recep’in tavrı hiç değişmedi

Buluşmada Recep gibi Hülya’nın tavırları da şaşkınlık vericiydi. En küçük utanma belirtisi göstermeyen Hülya, “Ben Arif’i seviyorum onunla kalacağım” diye tutturdu. Eşi Recep ona yalvardıkça “gülen” Hülya, bu tavırları ile Esra Erol’u da çileden çıkardı. Esra Erol bir ara dayanamayıp “Neye gülüyorsun söyle de biz de gülelim” diyerek tepki gösterdi.

mXQyLY

internethabercom

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber