Erasmus Projesi’nde yer alan okullarla belge imzalandı

Erasmus Projesi’nde yer alan okullarla belge imzalandı
31.01.2019
66
A+
A-

İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hazırladığı Erasmus Projesi’nde yer alan okullarımızın yöneticileri ile ortaklık yetki belgeleri imzalandı.

İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yer alan 7 bağımsız anaokulunun tamamının proje ortağı olduğu Avrupa Birliği Projesi ile İlkadım ilçemizden başlamak üzere ilimiz ve bölgemizde çok önemli gelişmeler kaydedilecek.

İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, anaokulu yöneticileri ile imzaların atılmasının ardından yaptığı konuşmada, Okul öncesi eğitimin son derece önemli olduğunu, çocukların fiziksel, sosyal, psikolojik ve dil gelişimi açısından tüm altyapısının bu dönemde hazırlandığını, Eğitim Vizyonu 2023 Belgesi ile bakanlığımızın da buna dikkat çektiğini ifade etti.
Hazırlanan projenin olumlu sonuçlar alması ve bölgemizdeki eğitim kalitesine katkı sağlaması temennisi ile imza töreni sonlandı.

İmza törenine lkadım lçesindeki; Ziya Esen Anaokulu, Şükriye Işık anaokulu, Cumhuriyet Anaokulu, İlyasköy Anaokulu, Atatürk Anaokulu, Subaşı Anaokulu, Zübeyde Hanım Anaokulu’nun yetkilileri ve İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe katıldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.