Emre Tilev OMÜ’de Öğrencilerle Buluştu

Emre Tilev OMÜ’de Öğrencilerle Buluştu
05.12.2019
175
A+
A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) mezunlarını öğrencileriyle buluşturmaya devam ediyor. Gıda Mühendisliği Bölümünün bu haftaki mezun-öğrenci buluşması etkinliğindeki konuğu ünlü spor sunucusu, yorumcu ve akademisyen Emre Tilev oldu.  

“8 ay şirkette yattım”

OMÜ Mühendislik Fakültesi Konferans salonundaki programda gelecekle ilgili sunum gerçekleştiren Emre Tilev, daha sonra medya sektöründeki deneyimlerini anlattı. Tilev sözlerinin devamında “Şirkete kasım ayında girdim mayıs ayında çıktım. 8 aya yakın bir süreç şirkette yattım. Çamaşırlarımı tuvalette yıkadım. Bir gün İlker Yasin geldi, ‘Acun sen Beşiktaş muhabirisin, Serkan Korkmaz Galatasaray, Murat Kosova canlı yayın.’ dedi. Herkese bir görev veren Yasin, bana dönerek dedi ki ‘sana deneme çekimi yapacağız’. O an kara kara düşünürken spor servisine bir adam geldi ve ‘spordan kim var’ diye sordu. Ben varım diye atıldım. İşte bazen o an orda olmanız gerekir. O yayını yaptım ve ertesi gün İlker Yasin beni yanına çağırdı pasaportun var mı? Haftaya Fransa’ya gideceksin Formula 1 yarışlarını anlatmaya.” dedi. Konuşmanın devamında meslekteki tecrübelerini paylaşmaya devam eden Tilev, spor medyası, eğitimci yönü ve OMÜ’de geçen okul yıllarından anıları paylaştı. Buluşma öğrencilerin Emre Tilev’e sorularıyla devam etti. 

Etkinlikten duyduğu memnuniyeti belirten Gıda Mühendisliği bölüm Başkanı Prof. Dr. Sadettin Turhan, buluşmanın sonunda Emre Tilev’e günün anısına plaket takdim etti. 

Etkinlik Emre Tilev ve öğrencilerin toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber