resim yükle

Emrah Okçu, Avrupa şampiyonu oldu

Emrah Okçu, Avrupa şampiyonu oldu
13.05.2024
A+
A-

Altın Madalyalı Ardahanlı bilek güreşçi Emrah Okçu, Slovakya’da düzenlenen Avrupa şampiyonasında zirveye ulaştı.

featured


Emrah Okçu, Avrupa şampiyonu oldu

ARDAHAN-BHA

Ardahanlı sporcu Emrah Okçu, Slovakya’da gerçekleştirilen Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası’nda muhteşem bir başarıya imza attı. Sol kolda gösterdiği üstün performansla rakiplerini geride bırakan Okçu, altın madalyayı kazanarak Avrupa’nın zirvesine çıktı.

Ardahan’da büyük bir heyecan ve coşkuyla karşılanan bu zafer, Ardahanlı sporseverleri gururlandırdı. Okçu’nun bu zaferi, Samsun’da düzenlenen Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası milli takım seçmelerinde sol kolda aldığı altın madalyayla da taçlandırılmıştı. Bu başarılar, genç sporcu için Avrupa yolu açmış ve Slovakya’daki şampiyonlukla doruk noktasına ulaşmış oldu.

Ardahanlıların gururu Emrah Okçu, kazandığı bu değerli madalya ile Türk sporuna yeni bir zafer kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

Emrah Okçu, Avrupa şampiyonu oldu


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber