‘Eğitimde İyi Örnekler’ yarışmasında Milas’a iki ödül

‘Eğitimde İyi Örnekler’ yarışmasında Milas’a iki ödül
16.01.2024
A+
A-

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğünce il genelindeki okullardaki örnek çalışmaların ortaya çıkarılması ve yaygınlaştırılması amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Eğitimde İyi Örnekler” yarışmasında, dereceye giren projeler belli oldu.

featured

Muğla’daki okul ve kurumlarda iyi örnek olarak kabul edilen çalışmaların ortaya çıkarılması, yaygınlaştırılması ve diğer okul/kurumlar tarafından model alınmasını sağlamak amacıyla düzenlenmekte olan “Eğitimde İyi Örnekler Yarışması” her yıl olduğu gibi bu yıl da “ilçe tasnif kurulu”, “il değerlendirme kurulu” ve “saha değerlendirme kurulu” olmak üzere 3 farklı kurul tarafından değerlendirilmeye alındı.
Eğitimde İyi Örnekler Yarışmasında, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’de ‘’Hayat Boyu Öğrenme’’ Kategorisinde; Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Bilge Kadınlar Klubü 1. lik ödülü, Akkovanlık Köy ve Yaşam Merkezi ve Milas Halısı 3. lük ödülüne layık görüldü.

S.Cemal SÜZEROĞLU

‘Eğitimde İyi Örnekler’ yarışmasında Milas’a iki ödül

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber