resim yükle

Dünya Şampiyonu Esra Bayrak, Çarşamba Belediyespor’da

Dünya Şampiyonu Esra Bayrak, Çarşamba Belediyespor’da
04.11.2022
A+
A-

Samsun Çarşambalı milli sporcu, Avrupa ve Dünya Şampiyonu Esra Bayrak, Çarşamba Belediyespor bünyesine katıldı. Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Esra Bayrak, hem Çarşamba’mızın hem ülkemizin büyük bir gurur kaynağı. Bundan sonra da Çarşamba Belediyesi bünyesinde, dünyanın dört bir köşesinde Al Bayrağımızı gururla dalgalandırmaya devam edecektir” dedi.

Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları’nda milli formayla Türkiye’yi temsil eden, Dünya ve Avrupa şampiyonu, milli sporcu Ea Bayrak, Çarşamba Belediyespo bünyesine katıldı. Formasını Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ın ellerinden alan Esra Bayrak, Çarşamba Belediyespor Kulübü’ne katıldığı için çok mutlu olduğunu belirtti.

Esra Bayrak: “Bayrağımızı göklere çekeceğim”

Çarşamba Belediyespor bünyesine katılan sporcu Esra Bayrak, duygularını ifade etti. Esra Bayrak, “Çarşamba Belediyespor Kulübü’ne katıldığım için mutluyum. Bayrağımı göklere çekip, Çarşamba Belediyesi bayrağını açıp gururlandıracağım” diye konuştu.

Başkan Doğan: “Esra Bayrak, dünyanın tanıdığı bir sporcu haline geldi”

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Çarşambalı milli sporcumuz Esra Bayrak, bizim kardeşimiz. Aytunç Göz Hocamızın çok büyük emekleriyle Esra Bayrak, geldiği bu aşamada Türkiye’nin tanıdığı, dünyanın tanıdığı bir sporcu haline geldi. Her ne kadar 4’üncü olmuş olsa da olimpiyatlarda, aslında derecesiyle Türkiye birincisi olmuş oldu. Bu Türkiye açısından, Samsun açısından, Çarşamba açısından çok büyük bir başarıydı. Esra, Çarşamba Belediyesi sporcusu olmayı da kabul ederek esasında bize de büyük bir mutluluk yaşatmış oldu. Aytunç hocamızın yetiştirdiği, bu spora gönül vermiş diğer öğrenciler de var. Hepsinin başarısı, Esra’nın başarısı gibi bizleri mutlu ediyor. Bunlar Samsun için, Türk sporu için, Türk gençliği için çok önemli başarılar. İnşallah, biz bundan sonra da Esra’dan çok büyük başarılar bekliyoruz. Yine Türkiye’mizi, bayrağımızı, Samsun’umuzu gururlandıracak önemli bir başarıya imza atacağına hiç şüphemiz yok. Esra Bayrak’ı tebrik ediyorum. Aytunç Hocamızı kutluyor, başarıları için tekrardan tebrik ediyorum. Hem de yeni başarıları için de duacı olduğumuzu beyan etmek istiyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber