resim yükle

Dr Bağcı: Allah razı için kendinizi bizim yerimize koyun!

Dr Bağcı: Allah razı için kendinizi bizim yerimize koyun!
20.02.2022
A+
A-

Konya Şehir Hastanesi’nde görevli Dr. Önder Bağcı da sağlıkta dönüşümü, sağlık sistemini ve Hekimlerin durumunu kitap gibi özetledi.

Dr. Önder Bağcı’nın anlattıklarını dinleyenler “Noktası virgülüne bu ülkede yaşanan yaşatılan dayatılan Hekimlik budur!” diyor. Hekimlerin yargılayan savcı ve hakimlerin Tıp mezunu olması gerektiğini ve hekimlerle ilgili ihtisas mahkemelerinin kurulmasını isteyen Dr. Önder Bağcı, Hekimlerin de Hakimler gibi olduğunu aktardı. Doktorların geçtiğimiz günlerde düzenlediği eylemde konuşan Dr. Önder Bağcı, doktorlara otomatik randevu sistemi ile bir hastaya bakma süresi olarak 5 dakika verilmesini eleştirdi.

Dr. Önder Bağcı’nın konuştuğu o video

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber