Dijital10 ve 724gündem.com’a muhteşem açılış

Dijital10 ve 724gündem.com’a muhteşem açılış
29.05.2022
53
A+
A-

Dijital10 Marka ve Strateji Ajansı ve bünyesindeki 724gundem.com Medya Grubu açılışı geniş katılımla gerçekleştirildi.

Samsun’da dijital pazarlama ve marka stratejisi alanında yeni bir soluk getiren Dijital10 Marka ve Strateji Ajansı ile kamuoyunu en doğru biçimde aydınlatmayı ilke edinmiş 724gundem.com Medya Grubu açılışı gerçekleştirildi. Şirketin Atakum Cumhuriyet Mahallesi Yavuz Tuna Center’daki yeni ofisinde yapılan açılış törenine Samsun’un önemli isimleri katıldı.

KAMUOYUNU AYDINLATMA GÖREVİ ÜSTLENİYORUZ

Törenin açılış konuşmasını yapan Dijital10 Marka ve Strateji Ajansı, 724gundem.com Haber Sitesi kurucusu Burak Öksüz, “Yaklaşık 10 yılı aşkın süredir birçok şirkette dijital pazarlama ve marka stratejileri üzerine iş ortaklıklarımız oldu. Basın meslek ilkelerine uygun, objektif anlayışla yayın yapan gazetemizle kamuoyunu aydınlatma görevini üstleniyoruz. Bu iki işletmemizin açılışında sizleri görmekten büyük mutluluk duydum” ifadelerini kullandı.

3 21

ÇOK BAŞARILI OLACAKLARINA İNANIYORUM

Daha sonra konuşan Atakum Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Küçükala, “Belediye başkanımız Cemil Deveci, Van’da bulunduğundan dolayı açılışımıza katılamadı. Burak sevdiğimiz gurur duyduğumuz bir mesai arkadaşımız. Çok başarılı olacaklarına inanıyorum. Kendisi dijital pazarlama alanında belediyemiz için de güzel işler yaptı” sözlerini kaydetti.

RÜŞTÜNÜ İSPAT ETMİŞ BİRİSİ

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ise, “Burak kardeşimiz rüştünü ispat etmiş birisi. Umarım burada da güzel işler yapacaktır. Hayırlı olsun, Allah utandırmasın” dedi.

GENİŞ KATILIM

Konuşmaların ardından protokolün katılımıyla açılış kurdelesi kesildi. Açılış kurdelesini kesen katılımcılar şirketin çalışma ofisini gezdi. Açılış törenine İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Atakum Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Küçükala, Samsun Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Başkanvekili Atilla Tekcan, CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik, Samsun Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Meclis Üyesi Hasan İpek, DEVA Partisi Atakum İlçe Başkanı Eyüp Bektaş ve Samsun’un iş, sanat, sağlık dünyasının önde gelen çok sayıda ismi katıldı.

6 8

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.