resim yükle

Dereler taştı, tarım arazileri zarar gördü

Dereler taştı, tarım arazileri zarar gördü
02.06.2024
A+
A-

Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde etkili olan sağanak ve dolu yağışı sonrası meydana gelen sel nedeniyle dereler taştı, tarım arazileri zarar gördü.

featured


Vali Mehmet Ali Özkan ve Kaymakam Furkan Nezir, bölgede inceleme yaptı….

01062024114643 16544 97519

Akdağmadeni ilçesinde dün öğle saatlerinde başlayan ve yaklaşık 45 dakika boyunca süren sağanak ve dolu yağışı, sele dönüştü. Cadde ve sokaklarda etkili olan sel nedeniyle yayalar ve araç sürücüleri zor anlar yaşadı, bazı ev ve iş yerlerini su bastı. Sel nedeni ile ekili alanlar zarar gördü, derelerde de taşkınlar meydana geldi. Sel sonrası belediye ekipleri çalışmalarını sürdürdü.

01062024114659 61788 10417

BÖLGEYİ GEZDİLER

Vali Mehmet Ali Özkan ve Kaymakam Furkan Nezir, yoğun yağış sonrası meydana gelen selin ardından bölgede incelemelerde bulundu. Melikli köyü ve Sağıroğlu köyüne giden Vali Özkan ve Kaymakam Nezir, alanı gezdi ve vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Dereler taştı, tarım arazileri zarar gördü


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber