Deprem yetiştiricilerine hayvan yardımı

Deprem yetiştiricilerine hayvan yardımı
06.01.2024
A+
A-

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ‘ın talimatlarıyla hayvanları telef olan yetiştiricilerimize toplam 909 milyon TL bütçeli canlı hayvan ve arılı kovanı BEDELSİZ olarak teslim ettik”dedi.

featured

Deprem yetiştiricilerine hayvan yardımı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı sosyal medya hesabından deprem bölgelerinde hayvanları telef olan vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla 909 milyon Liralık bütçe ile canlı hayvan ve arılı kovanı teslim ettiklerini duyurdu. Yumaklı şu ifadeleri kullandı:

“Bölgelerdeki deprem yetiştiricilerimizin yaralarını sarmak için tüm imkanlarımızla ve kalbimizle cömertlik anlayışımızı tamamladık. Cumhurbaşkanımız Sn. @RTErdogan ‘ın talimatlarıyla hayvanları telef olan yetiştiricilerimize toplam 909 milyon TL bütçeli canlı hayvan ve arılı kovanı BEDELSİZ olarak teslim ettik.

Rabb’im özgüre bir daha böyle acılar yaşatılmasın, her türlü afetten memleketimizi muhafaza eylesin.”

Deprem yetiştiricilerine hayvan yardımı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber