Cumhurbaşkanı Erdoğan ana-baba ocağı Güneysu’da

Cumhurbaşkanı Erdoğan ana-baba ocağı Güneysu’da
04.11.2023
A+
A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan ana-baba ocağı Güneysu’da

Rize Artvin Havalimanında, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, AK Parti Rize Milletvekilleri Muhammed Avcı ve Harun Mertoğlu tarafından karşılanan Erdoğan, Güneysu ilçesine geçti.

Burada kendisini karşılayan hemşehrilerine seslenen Erdoğan, şöyle konuştu:

Hep beraber el ele vereceğiz. Eğitimden sağlığa, adalete, ulaşıma. Bütün bunlarla Türkiye’yi çok daha farklı bir yere taşıyacağız. Yarın toplu açılışları gerçekleştirmek için buradayız. Rize ve Ayder Yaylasındaki kentsel dönüşümleri yerinde göreyim istedim. Bütün bunları inşallah yerinde görerek adımlarımızı atacağız. Malum belediye seçimleri var. Yerel seçimlerde de başta Rize merkez olmak üzere ev ev dolaşarak ilçelerimizi de inşallah partimize kazandırmanızı istiyorum. Malum, son seçimlerde milletvekili sayımızda bir düşüş yaşadık. Herhalde yerel seçimlerde aynı düşüşü yaşamayız. Bunun için çok farklı bir gayret gerekecek. Bu gayretlerle inşallah Rize ve ilçelerinden çok güçlü bir ses çıkaralım istiyorum.”

F G42cZXkAALLON

F G422HXYAAjoWa

398762921 907315347421448 3459104459813013952 n
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memleketi Rize’nin Güneysu ilçesine geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Güneysu İlçe Başkanlığı önünde vatandaşlarla selamlaştı. ( TCCB/Murat Çetinmühürdar – Anadolu Ajansı )

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.