Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Şubat’ta Samsun’a geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Şubat’ta Samsun’a geliyor
11.02.2024
A+
A-

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Şubat Perşembe günü Samsun’a geleceğini duyurdu.

SAMSUN BÜYÜK BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’a gelecek olmasının
mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını vurgulayan Başkan Köse, “Samsun, 15 Şubat Perşembe günü
yaşanacak büyük buluşma ile bir kez daha tarihi günlerinden birini yaşayacak. Sn.
Cumhurbaşkanımız, şehrimizi ziyaretinde Cumhuriyet Meydanı’nda saat 14.00’te hemşehrilerimize
hitap edecek. Samsun teşkilatı olarak hazırlıklarımız devam ediyor. Samsunlu hemşehrilerimiz
her zaman büyük destek verdiği Sn. Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşılayacaktır. dedi.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR
Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’a olan sevgisi çok büyük” diyen Başkan Mehmet Köse, sözlerinin devamında şu ifadeledre yer verdi; “Sn. Cumhurbaşkanımız Samsunumuzu Karadeniz’in medarıiftiharı ve gözbebeğim diye tanımlıyor. Şehrimize ve hemşehrilerimize çok büyük sevgi besliyor ve ayrı bir önem veriyor. Samsunlu vatandaşlarımız da Cumhurbaşkanımızı çok seviyor. Bu sevgi öyle büyükki Samsun mitingleri her
zaman coşkulu ve heyecanlı geçmiştir. 15 Şubat’ta da 7’den 70’e tüm halkımızı Cumhuriyet Meydanı’na, büyük bulaşmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Başkan Köse, 12 Şubat Pazartesi günü saat 15.00’te İl Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber