resim yükle

Cübbeli Ahmet’e belaltı vuruş: Kasetleri var

Cübbeli Ahmet’e belaltı vuruş: Kasetleri var
18.07.2022
A+
A-

İsmailağa Cemaati’nin merhum lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu, kamuoyunda “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’ye ilişkin çok ağır iddialarda bulundu. Cübbeli Ahmet Hoca, kendisini ciddiye almadığını söyledi.

Saadeddin Ustaosmanoğlu, Ahmet Mahmut Ünlü’nün kasetleri bulunduğunu bunları açıklayacaklarını söyledi.
Youtube üzerinden 4 saatlik bir video yayınlayan Saadeddin Ustaosmanoğlu, bu videodaki açıklamalarının fragman olduğunu, henüz filmin başlamadığını belirtti.

Ahmet Mahmut Ünlü’nün Endonezya’dan kadın misafirleri geldiğini öne süren Saadeddin Ustaosmanoğlu, aracı olan kişinin adının verip bunun ayrıntılarını anlatacaklarını söyledi.

“Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’yü “Erkeksen şeyhliğini açıkla, açıkla da videolarını patlatalım” diye tehdit eden Saadeddin Ustaosmanoğlu, “Evet, Cübbeli Ahmet Mahmut artık perttir” dedi.

CÜBBELİ AHMET HOCA KONUŞTU
Saadeddin Ustaosmanoğlu’nun açıklamaları üzerine Odatv’ye konuşan Ahmet Mahmut Ünlü bu açıklamaları ciddiye almadığını belirterek, “Mahmut Efendi’nin cenazesinde mehdi oradaydı namaz kıldı. İşte efendim Mahmut Efendi tabuttan bir teveccüh etti, Tayyip Bey sessiz duruma döndü mealinde şeyler söyleyen bir kişiyi ben ciddiye almıyorum, muhattab almıyorum” dedi.

HER ŞEY VEHHABİLİK UYARISINDAN SONRA BAŞLADI
Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’ye yönelik “kaseti var” iddiaları kendisinin Vehhabi tehlikesi konusunda uyarılarda bulunmasından sonra başladı. Yakın bir süre önce ölen İsmailağa cemaatinin lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu’nun sosyal medya platformlarında paylaşılan videosunun ardından kaset konusunu sosyal medyada FETÖ’cü olduğu bilinen hesaplar da işlemeye başladı.
Kaset konusunu gündeme getiren Saadeddin Ustaosmanoğlu’nun bir diğer özelliği ise İBDA-C terör örgütü üyeliğinden ceza almış olması. Saadeddin Ustaosmanoğlu İBDA-C’nin lideri Salih Mirzabeyoğlu ile 1998 yılında Tuzla’da yakalanmışlardı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber