resim yükle

Cem Uzan adaylığını açıkladı! Hangi ittifakta yer alacak?

Cem Uzan adaylığını açıkladı! Hangi ittifakta yer alacak?
15.07.2022
A+
A-

Yurt dışında bulunan Genç Parti Kurucu Genel Başkanı ve eski medya patronu Cem Uzan, Cumhurbaşkanı adayı olarak 2023 seçimlerine katılacağını açıkladı.
Genç Parti Kurucu Genel Başkanı ve eski medya patronu Cem Uzan, Zanka TV’de Ferit Atay’a konuştu. Cumhurbaşkanı adayı olarak 2023 seçimlerinde olacağını söyleyen Cem Uzan, ittifak konusunda ise “Şubat – Mart aylarında ittifakların konuşulma zamanın geleceğini düşünüyorum.” dedi.

“CUMHURBAŞKANI ADAYI OLARAK SEÇİMLERDE OLACAĞIM”

Genç Parti’nin seçimlere girip girmeyeceği ve ittifak tutumunun nasıl olacağına dair Cem Uzan şunları söyeldi:

“Bunun için son derece erken, Şubat – Mart aylarında ittifakların konuşulma zamanın geleceğini düşünüyorum.

Seçime girmeye hak kazanan her partiyle biz her zaman diyalog içinde oluruz. Herkesle konuşuruz. Önemli olan Türkiye Cumhuriyeti’nin menfaati ve geleceğidir.
Şununla yaparız, şununla yapmayız gibi kısıtlayıcı bir kriter koymanın doğru olduğunu düşünmüyorum.

Ama şunu söyleyeyim ben cumhurbaşkanı adayı olarak seçimlerde olacağım. Dediklerimi harfiyen yerine getireceğim.

Bu iktidarın gitme mecburiyeti var. 11 ay sonra bitti bu iş. Ben her gün gün sayıyorum. Partili arkadaşlarım gün sayıyor. Anayasa geçerl

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber