Çaykur Rizespor’da teknik direktör İlhan Palut, Salı akşamı oynanacak olan Beşiktaş maçı öncesi konuştu

Çaykur Rizespor’da teknik direktör İlhan Palut, Salı akşamı oynanacak olan Beşiktaş maçı öncesi konuştu
07.01.2024
A+
A-

 

Çaykur Rizespor’da teknik direktör İlhan Palut, Salı akşamı oynanacak olan Beşiktaş maçı öncesi konuştu

Alihan TELATAR/ RİZE-BHA 

“Beşiktaş maçı çok önemli bir maç. Hem bizim adımıza ligde çıkışımızı sürdürme adına hem de iç saha avantajımızı kullanma adına çok önemli bir maç. Burada en çok dikkat etmemiz gereken olay, son haftalarda Beşiktaş’ın bazı eksikler altında aldığı skorlara yanılgısına asla ve asla düşmemek. Beşiktaş, Beşiktaş’tır. En üst seviyede hazırlanmamız gerekiyor. Çok iyi mücadele ederek inşallah güzel bir sonuç almak istiyoruz. Ama , bizim adımıza bir önceki periyoddan iyi gelmek, az önce dediğim gibi rakibiminiz bazı sıkıntılarının bizi asla mental olarak başka yerlere taşımaması gerekiyor. Bu maçın taktik hazırlığı dışında üzerine duracağımız parametre olarak bu mental hazırlık olacak” ifadesini kullandı.

SELIM PALUT

 

Beşiktaş maçı öncesi taraftara seslenen Ç.Rizespor teknik direktörü İlhan Palut; “ Biz nasıl maçları G.Saray ile oynayacağız, Fenerbahçe ile oynayacağız, Beşiktaş ile oynayacağız diye ayırmıyorsak, her maçın sonucunda kazanırsak üç berabere kalırsak bir puan alıyorsak, her maç aynı derecede değerliyse taraftarımızda her maç bizi desteklemeli. Tabi burada bizi destekleyenlere teşekkür ediyoruz. Kompakt bir stadımız var, gönül ister ki bu stadımızı taraftarımız tamamen doldurur ve bizde onları sevindiririz. Ben taraftarımızı hafa içi Beşiktaş maçına çağırıyorum, hafta sonu A.Demirspor maçına çağırıyorum. Her maça davet ediyorum” dedi.

ILHAN PALUT 3

 

Transfer gelişmeleri hakkında konuşan tecrübeli teknik adam Palut;” Transfer gelişmesi var. Bize önerilen oyuncuların son durumunu antrenörlerim izliyor. Bizlerde takımı güçlendirmek istiyoruz, bunun çalışmaları devam ediyor. Transfer edilecek oyuncu sayısını söylemeyeyim. Mücadele eden oyuncularım var, onların kafası rahat olması gerekiyor. Transfer edilecek demek, mevcut oyuncularımın cabasını görmezlikten gelmek demek değildir. Lig ve kupa bir maraton başka oyunculara ihtiyaç var ama dediğim gibi elimde ki oyunculara saygı duyuyorum ve duymaya da devam edeceğim” cümlesini kullandı.

ILHAN PALUT 1

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber