resim yükle

Çankaya’da 7’den 77’ye sanatsal yolculuk

Çankaya’da 7’den 77’ye sanatsal yolculuk
04.06.2024
A+
A-

Çankaya’da 7’den 77’ye sanatsal yolculuk

ANKARA-BHA 

Hüseyin Can Güner: “Halk Eğitim Merkezleri ile birlikte çalışmaktan, onlara katkı sağlamaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.”

Çankaya Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin bir yılın sonunda hazırladıkları, “7’den 77’ye Sanatsal Yolculuk” yılsonu sergisi, Çankaya Belediyesi Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezinde açıldı. Çankaya Belediye Başkanı Hüseyin Can Güner’in ev sahipliğinde gerçekleşen sergide kursiyerler el sanatı ürünler, resim, cam, mozaik, ahşap, keçe, heykellerden oluşan eserlerini sergileme mutluluğunu yaşadı.

Çankaya Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin el emeği göz nuru eserlerinin yer aldığı sergiye Vali Yardımcısı Namık Kemal Nazlı, Çankaya Kaymakamı Murat Duru, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık, Çankaya Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Yüzer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Halk Eğitim Merkezleri ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz

Sergide emeği geçen kursiyerlerin başarılarının devamını dileyen Çankaya Belediye Başkanı Hüseyin Can Güner, “Halk Eğitim Merkezleri ülkemizin dört bir yanında hem kişisel gelişim hem de yaşama katılım noktasında büyük katkılarda bulunan kurumlarımızın başında geliyor. Bugün biz Çankaya’da geniş katılımın olduğu Çankaya Evlerimizde, Halk Eğitim Merkezlerimizin çalışmalarına katkı sağlamaya devam ediyoruz. Bu merkezlerde kursiyerlerimiz mesleki beceri kazanırken sosyal yaşamda da daha fazla yer ediniyorlar. Bizler Halk Eğitim Merkezleri ile birlikte çalışmaktan, onlara katkı sağlamaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. Bu noktada Çankaya Belediyesi olarak üzerimize düşen görev ne olursa yapmaya siz kursiyerlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Çankaya Belediye Başkanı Hüseyin Can Güner ve beraberindekiler 6 Haziran’a kadar açık kalacak sergiyi kursiyerlerle birlikte gezdi.

599a33f7 61c7 4054 9375 b4b4d41d1f12

c39f7a4f 4f8d 464c 8a02 4a0f5b45ee54

9b2e5c3c 2122 450c a653 62b57f9ad5b9

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber