Canik Kültür ve Sanatta Rekor Kırdı

Canik Kültür ve Sanatta Rekor Kırdı
06.11.2023
A+
A-

Başkan Sandıkçı: “4.5 yılda 824 bin 459 vatandaşımızı kültür ve sanat programlarımızda ağırladık”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın kültür ve sanat alanında gerçekleştirdiği çalışmalar, yurt genelinde takdir toplamaya devam ediyor.  Başkan İbrahim Sandıkçı’nın göreve geldiği 2019 yılından itibaren kültür ve sanat alanında büyük bir atılım yaşanan ilçede, 4.5 yılda 824 bin 459 vatandaşın katılımıyla 842 farklı kültür ve sanat programı gerçekleşti. Canik Belediyesi, 4.5 yıl içerisinde ilçede düzenlediği 57 konukla özel program, 352 seminer, 15 konser, 225 konferans ve 208 sinema ve tiyatro etkinliğiyle ilçede kültür ve sanat rüzgârı estirdi.

 

Vatandaşlar Akın Etti 

“İlçemizde 4.5 yıl içerisinde kültür ve sanat alanında unutulmaz programlara imza attık” diyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, vatandaşların ilçede düzenledikleri kültür ve sanat programlarına yoğun bir ilgiyle katıldıklarını ifade ederek, “ Her yaş grubundan vatandaşımıza hitap eden, gençlerimizin ve çocuklarımızın ilgiyle katıldığı kültür ve sanat programları düzenlenmeye devam ediyoruz. Canik’imizde tertip ettiğimiz programlarla kültür ve sanat alanında zirvedeki yerimizi daima muhafaza ettik. 4.5 yılda 824 bin 459 vatandaşımızı kültür ve sanat programlarımızda ağırladık. Ülkemizin seçkin isimlerini vatandaşlarımızla buluşturduk. Programlarımıza yurt içinden ve yurt dışından vatandaşlarımız yoğun bir ilgiyle katılım sağladı. İnşallah, kültür ve sanatta öncü kimliğimizle farklı konu başlıklarında programlar icra etmeye devam edeceğiz” diye konuştu. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber