Canik Dip Köşe Temizleniyor

Canik Dip Köşe Temizleniyor
03.11.2023
A+
A-

Canik Belediyesi, temizlik çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. 

Canik Belediyesi, ilçe halkının sağlıklı bir şekilde yaşam sürmesi için temizlik çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İlçenin dört bir köşesini tertemiz yapmaya devam eden Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yıkama, çim biçme, yabani ot temizleme, genel ve mıntıka temizliği çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.  İlçedeki tüm caddeleri, sokakları ve ortak yaşam alanlarını tertemiz yapan ekipler, temizlik çalışmalarına mesai mefhumu gözetmen yoğun bir şekilde devam ediyor. 

 

Titizlikle Temizleniyor 

Canik’te program dâhilinde temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçeyi gece gündüz demeden özveriyle temizliyor. Vatandaşların sağlıklı ortamlarda güvenle yaşamlarını sürdürebilmesi için her noktayı özenle temizleyen ekipler, yıkama, genel ve mıntıka temizliği, yabani ot temizleme ile çim biçme çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Ekipler, Canik Belediyesi Çağrı Merkezi’ne vatandaşlar tarafından iletilen temizlik taleplerini ise anında gerçekleştiriyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber