Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği kuruldu

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği kuruldu
09.01.2024
A+
A-

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği kuruldu

DOĞAN ZELOVA-GELİBOLU (BHA)

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği, mesleki ve etik standartların saptanması bu standartların üyeleri arasında benimsenmesi ve uygulanması amacıyla çalışmalar yapacak. Dernek, üyeleri arasında geçerli olacak medya etik ilkelerini belirleyecek ve bu ilkeler, tarafsızlık, doğruluk, objektiflik gibi temel prensiplere dayanarak gazetecilik mesleğini daha güvenilir kılacak.

Çanakkale İnternet ve Sosyal Medya Basın Mensupları Derneği Kurucu Başkanı Gökhan Kökçak oldu. Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri ise Gürkan Düzenli, Mustafa Aydın Gül, Mustafa Yıldız, Özer Şut, Orhan Aktuğ ve Cenk İşver’den oluştu.

Dernek, 10 Ocak Gazeteciler Günü bir basın açıklaması gerçekleştirerek, faaliyet ve etkinliklerine başlayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber