Büşra’nın Twitter’dan yardım çığlığı!

Büşra’nın Twitter’dan yardım çığlığı!
24.04.2020
A+
A-

Büşra Demircan adlı genç kız, Samsun’un Atakum ilçesi Karakavuk Köyü’nde ikamet eden ve zor şartlarda yaşam mücadelesi veren eniştesi ve teyzesi için yardım çağrısında bulundu. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda teyzesinin yakın zamanda zatürre hastalığı geçirdiğini ve teyzesinin yaşadığı evin kötü durumda olduğunu belirten Demircan, evin onarımının sağlanması ve daha iyi duruma getirilmesi talebinde bulundu.

zczdasdagf

Demircan, yaptığı paylaşımda teyze ve eniştesinin yaşadığı evde yer tabanın olmadığını ve köydeki farelerden de muzdarip olduklarını ifade etti. Demircan 60 yaşındaki teyzesi N.T. ve 75 yaşındaki eniştesi M.T. için vatandaşlardan ve yetkililerden destek bekliyor.

4 11 3 18 2 21

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber