BODRUM’DA “GAZZE İÇİN HAYIR ÇARŞISI” KURULDU

BODRUM’DA “GAZZE İÇİN HAYIR ÇARŞISI” KURULDU
06.01.2024
A+
A-

Bodrum Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Bodrum Şubesi tarafından geliri Gazze’ye ulaştırılmak üzere hayır çarşısı kuruldu.

MUĞLA-BHA

Bitez Gülsevim Rüştü Kaynak Camii avlusunda TDV Kadın ve Gençlik Kolları’nın da katkılarıyla düzenlenen kermese ilgi büyük oldu. Kermes, Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, İlçe Müftüsü İbrahim Kapancı, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Dalak, kurum amirleri, din görevlileri ve çok sayıda gönüllü vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Camii avlusunun Türk ve Filistin bayrakları ile donatıldığı kermeste başta yiyecek olmak üzere çok sayıda ürün satışa çıkarıldı.

Bodrum’da ne zaman güzel bir hizmet için adım atsalar hayırseverler tarafından büyük destek gördüklerini belirten İlçe Müftüsü İbrahim Kapancı, “Bodrum Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Bodrum Şubesi ve paydaşlarla birlikte Filistin yararına hayır çarşısı organize ettik. Hayırseverlerin katkılarıyla güzel bir faaliyete imza attık. Emeğe geçen herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

S.Cemal SÜZEROĞLU

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber