resim yükle

Bilgiç’ten Başkan Özdemir’e ziyaret

Bilgiç’ten Başkan Özdemir’e ziyaret
02.07.2019
123
A+
A-

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Havza Belediyesi makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Bilgiç, Havza Belediye Başkanı Sebhattin Özdemir’i tebrik ederek başarılar diledi.

Karşılıklı fikir ve görüş alışverişinin de yapıldığı ziyarette OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç Havza Belediyesi ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde bulunduklarını belirterek; “Belediyemiz yüksekokulumuzun her zaman yanında ve destekçisi. Yine bunun bir güzel örneği ile ilçeye kazandırılan termal fizik tedavi hastanesi. İnşallah yeni dönemde de bu iş birliği ve samimi ilişkiler içerisinde ilçemizde daha güzel çalışmalara imza atacağız.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Rektör Bilgiç’e nazik ziyareti için teşekkür ederek; “Üniversitemiz ve yüksekokulumuz bizler için önemli. İlçemizin gelişmesi yolunda bizlere önemli destekleri olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile ilçemiz adına birlikte adın atmaktan her zaman mutluyuz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Ondokuz Mayıs Üniversitemiz ile olan iyi ilişkilerimiz daha geliştirerek yolumuza devam edeceğiz.” Dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber