Beypazarı’nda sonuç belli oldu, Atilla Çelik kazandı

Beypazarı’nda sonuç belli oldu, Atilla Çelik kazandı
31.03.2024
A+
A-

CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’ın ilçesi olan Beypazarı’nda kesin olmayan seçim sonuçlarına göre CHP adayı Atilla Çelik kazandı.

Çelik’in açıklaması şöyle; “Yalnızca Ankara’ya değil, Türkiye’ye belediyecilik dersi veren, milyonlarca insanın örnek aldığı, Türkiye’nin gururu Ankara’nın Başkanı Kıymetli Büyüğümüz Mansur Yavaş’ın yanında yer almaktan asla vazgeçmedim, bizim gördüğümüz ve inandığımız değerleri bugün tüm Türkiye görüyor ve saygı duyuyor.  Memleketimiz Beypazarı da herkese kendi evladına sahip çıktığını gösterdi.

Beypazarı’nın yiğit ve mert insanlarının teveccühü ile kısa bir aranın ardından belediye yönetimi tekrar emin ellerde. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız  Sayın Mansur Yavaş’ın açtığı yolda yürümeyi kendine şiar edinen Dr. Özer Kasap Beypazarı Belediye Başkanı oldu. Bizim sevdamız Mansur Yavaş sevdasıdır, bizim sevdamız Beypazarı sevdasıdır. Verdiğimiz onca mücadele, atılan iftiralar, birleşe birleşe çoğalan şer odaklarına rağmen Beypazarı kazandı. Çıktığımız bu yolda karşımıza çıkan tüm engelleri birlikte aştık.

Halkımızdan aldığımız gücü, halkımız lehine kullandık. İnanıyorum ki Dr. Özer Kasap başkanımızla birlikte Beypazarı’na artık huzur, adalet , şeffaf belediyecilik ve hizmet gelecek. Artık bütün şehir elele vererek ilçemizi kalkındıracağız, yapılacak yatırımlarla ekonomimizi büyüteceğiz, gönüllere dokunan projeleri Beypazarı’nda da gerçekleştireceğiz. Bu vesile ile bizlere inanan ve güvenen tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Üç aydır dillere pelesenk olan sloganımız buraya da çok yakışacak. Artık “az laf çok iş”  diyoruz ve Beypazarı için çalışmaya başlıyoruz. Aramızda kalsın; çalmadık, çalıştık! çaldırmadık, kazandık”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber