Benzin ve motorin fiyatları uçtu

Benzin ve motorin fiyatları uçtu
05.10.2022
A+
A-

Akaryakıtta güncel fiyatları bir kez daha çifte zam gördü. Benzin fiyatı ve motorin fiyatı bu gece yarısından sonra zamlandı ve zam satış fiyatlarına yansıyacak. İşte benzin fiyatı ve motorin fiyatı..

Akaryakıt fiyatları indirim beklerken peşpeşe gelen zamlara sürücüleri yine kızdırdı. 4 Ekim gece yarısından itibaren benzin litre fiyatı ile motorin litre fiyatı için zam gelmişti. 24 saat geçmeden benzin fiyatı ve motorin fiyatı için beklenen ikinci çifte zam kesinleşti.

BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI YİNE ZAMLANDI

Akaryakıt sektörü kaynakları, bu gece yarısından geçerli olmak üzere benzin fiyatı için 74 kuruş zam geldiğini motorin fiyatı için ise 1 lira 39 kuruş zam geldiğini duyurdu.

AKARYAKIT GÜNCEL FİYATLARINDA SON DURUM

Akaryakıt güncel fiyatları 4 Ekim 2022 gece yarısından itibaren gelen zamla değişmişti. Böylece akaryakıtta ikinci çifte zam 24 saat geçmeden gerçekleşmiş oldu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber