Belediye Başkanları Birliği yönetiminden Başkan Demirtaş’a teşekkür ziyareti

Belediye Başkanları Birliği yönetiminden Başkan Demirtaş’a teşekkür ziyareti
17.08.2022
25
A+
A-

2004-2009 yılları arasında Gazi Belediyesi’nde Belediye Başkanlığı görevini başarıyla üstlenen Süleyman Kaldırım, Kahramanmaraş Afşin İlçesi Tanır Belediyesi eski Başkanı Ali Özturan’la birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a nezaket ziyaretinde bulunarak Belediye Başkanları Birliği (BBB) iş birliğiyle 2022 yılı hizmet içi eğitim seminerine  verdiği katkı ve desteklerinde dolayı teşekkür etti.

“Halktan kopmayan bir Başkan”

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette halkın içinde yaşayarak, halktan biri bir başkan olduğunu ifade eden eski Gazi Belediye Başkanı Türkiye Belediye Başkanları Birliği kurucusu Süleyman Kaldırım,” Göreve geldiği günden bu yana ilk icraatları ve projeleri ile halkın içinde adından bahsettiren bir belediye başkanı olmayı başaran İlkadım Belediye Başkanımız en başından bu yana süreci çok iyi değerlendiriyor. Halkın içinde yaşayarak, halktan kopmadan ve en önemlisi şeffaf bir belediyecilik yapıyor. Belediye Başkanları Birliği (BBB) yönetim üyemiz Necattin Demirtaş’a belediye personeline kamu hizmetini anlamını, görev, yetki ve sorumlulukları konusunda yetiştirmekte ve belediye hizmetlerini daha verimli olmasında verdiği özverili desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“Tecrübe  bilgi birikimlerini  dikkate alıyorum”

Gerçekleşen ziyaretten çok mutlu olduğunu ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Belediye Başkanları Birliği (BBB) kurucusu Süleyman Kaldırım ve Kahramanmaraş Afşin İlçesi Tanır Belediyesi eski Başkanımız Ali Özturan benim için çok değerli şahsiyetlerdir. Kendilerinin tecrübelerinden edindiği nasihatlerini her zaman dikkate alıyorum. Aynı zamanda geçmiş dönemde halkın sevgisi saygısı kazanmış belediye başkanı olmayı zamanında başarmışlar. Birlikte sohbet ettik. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. Desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Belediye Başkanları Birliği (BBB) Kurucu Başkanı Süleyman Kaldırım,İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a Hüd süresini yazıldığı tabloyu 2019-2022 yılları Belediye Başkanları Albümünü hediye etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.