Bayburt Valisi Mustafa Eldivan, valilik çalışanları ile iftar sofrasında bir araya geldi

Bayburt Valisi Mustafa Eldivan, valilik çalışanları ile iftar sofrasında bir araya geldi
05.04.2024
A+
A-

Sizlerden ricam, vatandaşlarımıza hizmette kusur etmeyelim

featured

Bayburt Valisi Mustafa Eldivan, valilik çalışanları ile iftar sofrasında bir araya geldi….

MİAHABER-BHA

Resim

SİZ ELİMİZ, KOLUMUZSUNUZ

İftar sonrasında yapılan duanın ardından yaptığı konuşmada Vali Eldivan, “Rahmet ve mağfiretle dolu Ramazan-ı Şerif ayının son günlerine yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecenizi ve Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum.” dedi.

Vali Eldivan, “İlin Valisi olarak en fazla teşriki mesaide bulunduğumuz sizler, işlerimizi toparlayan, elimiz, kolumuz olan değerli mesai arkadaşlarım. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da Valilik çalışanları olarak sizlerden ricam vatandaşlarımıza hizmette kusur etmeyelim” ifadelerini kullandı.

Resim

DEVLETİMİZİN GÜLER YÜZÜ OLALIM

Vali Eldivan, “Devletimizin güler yüzü olalım. Kamu hizmetleri kapsamında vatandaşlarımıza sunulan her türlü hizmetlerin tamamını eksizsiz bir şekilde yerine getirelim. Bizlerin asıl ana düsturu vatandaşlarımızı devlet dairelerinde kendi evlerindeymiş gibi hissettirelim” dedi.

Resim

Vali Eldivan, Valilik personeline çalışmalarında başarılar dileyerek ailelerine selamını iletmelerini istedi.

Bayburt Valisi Mustafa Eldivan, valilik çalışanları ile iftar sofrasında bir araya geldi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber