Başkan Topaloğlu Sanayi sitesi esnafı ile buluştu

Başkan Topaloğlu Sanayi sitesi esnafı ile buluştu
25.03.2019
A+
A-

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ilçede bulunan sanayi sitesi esnafı ile kahvaltıda biraya geldi.

İlçe esnafıyla buluşmaya devam ettiklerini ifade eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,” Esnafımızın sorun ve isteklerinin yerinde dinliyor ve çözümü noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Sanayi sitemizin altyapı problemi son olarak doğalgaz ve elektrik hatlarının da yer altına alınmasıyla birlikte bitmiş oldu. Bizlerde önümüzdeki günlerde baskı beton yol, kaldırım ve aydınlatma çalışmalarıyla birlikte sanayi sitemizi daha modern bir hale getirmiş olacağız. ’dedi.

Sanayi Sitesinin Taşınması Gündemimizde Yok

Sanayi sitesi esnafının taşınacağı yönünde bir dedikodunun muhalefet tarafından üretildiğini belirten 19 Mayıs Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Osman Topaloğlu; ‘’ Sanayi sitemizin taşınması yönündeki dedikodular asılsızdır. Bizler 10 yıldır bu makamlarda sizlerle birlikte görev yapıyoruz. Bir yol açarken bile hemşehrilerimize danışıyoruz. Sizlerle istişare yapmadan, bizler kesinlikle böyle bir adım atmayız ve böyle bir konu da gündemimizde yok. ’dedi.

Sanayi sitesi esnafı başkan Topaloğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başkanımızı her zaman esnafımızın yanında görüyoruz. Birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu minibüs esnafı ile biraya geldi.

Ak Parti ilçe başkanı Fatih Seven, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Selçuk, Şoförler Odası Başkanı İlfet Gören, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Şimşek ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Tuncay Karaosman ile birlikte Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs-Fakülte hattında yolcu taşımacılığı yapan minibüs şoförleri ile biraya geldi.

Toplantı da 2009 yılından itibaren 13 ilçede gerek vatandaşlar için, gerekse minibüs şoförleri için kangren haline dönen ulaşım sıkıntısını çok iyi bildiklerini belirten 19 Mayıs Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Osman Topaloğlu; ‘’ Birçok platformda bu konu hakkında görüşlerimizi bildirdik. Bu konunun şoför esnafının değil, 13 ilçede yaşayan tüm vatandaşlarımızın derdi olduğunu belirttik. Sağ olsun, Cumhur İttifakımızın Ak Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mustafa Demir bu konuya duyarsız kalmadı ve ‘Şehir İçi ve İlçelerine Yönelik Ulaşım Terminali Projesi’ni hazırladı. Bu Proje hem vatandaşlarımızı hem de şoför esnafımızı son derece memnun etti. Bizler de bu konuyu tekrar sayın başkanımızla konuşup, seçimden hemen sonra terminal faaliyete geçene kadar nasıl bir yol izleyebiliriz bunları konuşacağız. Siz merak etmeyin, Bizler bu konunun takipçisi olacağız. Sayın Mustafa Demir Bakanımıza güveniyoruz. Gerek Samsun için gerekse 19 Mayıs İlçemiz için güzel projeleri var. El birliği ile bu projeleri sizlerin de desteğiyle hayata geçireceğiz.’’ dedi.

Toplantıdan ve her platformda verdiği destekten dolayı memnuniyetini belirten Oda Başkanları ve Minibüs Şoförleri Başkan Topaloğlu’na teşekkür etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.