Başkan Togar: “Tekkeköy’ümüzü Samsun’un en mutlu ve huzurlu yaşam alanı yapacağız”

Başkan Togar: “Tekkeköy’ümüzü Samsun’un en mutlu ve huzurlu yaşam alanı yapacağız”

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Herkesin yaşamaktan keyif alacağı bir ilçe için çalışıyoruz. Tekkeköy’ümüzü Samsun’un en mutlu ve en huzurlu yaşam alanı yapacağız” dedi.

 Gönül belediyeciliği parolasıyla çalışmalarına devam eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçe halkıyla bir araya gelerek istek, görüş ve önerilere kulak vermeyi sürdürüyor.

 Bu kapsamda her gün yoğun bir program yürüten Başkan Togar, son olarak Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Topçu ve muhtarları ziyaret ederek istişare toplantısında bir araya geldi. Toplantıda Tekkeköy’ün geleceğine dair büyük hayalleri omuz omuza gerçekleştirme yolunda atılacak adımlar ve mahallelerdeki öncelikler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

  “Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz”

 Tekkeköy’ü herkesin huzurla yaşayacağı bir ilçe haline getirmek için durmak bilmeden çalıştıklarını söyleyen Başkan Hasan Togar, “Tekkeköy’ümüzün geleceğini daha aydınlık bir şekilde oluşturabilmek için tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden emek veriyoruz. Herkesin yaşamaktan keyif alacağı bir ilçe için çalışıyoruz. Tekkeköy’ümüzü Samsun’un en mutlu ve en huzurlu yaşam alanı yapacağız. Bu hedefimiz için de dur durak bilmeden daima çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz “dedi.

  “Hizmet kadar gönül kazanmakta önemli”

 Togar, toplantı sonrası muhtarlarla birlikte ilçedeki iş yerlerini ziyaret edip iş yeri sahipleri, çalışanları ve vatandaşlarla bir araya geldi.  “Vatandaşlarımızın güzel temennileri ve yüzlerindeki tebessüm, çalışma azmimizi daha fazla perçinleyerek motivasyonumuzu kat kat arttırıyor” diyen Togar, ilçede yapılan hizmetler kadar vatandaşın gönlünü kazanmanın da önemli olduğunu belirtti.

  Filistin’e destek kermesine katıldı

  Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar son olarak Filistin’e Destek Kermesi programına katıldı. Togar, İsrail tarafından zulme uğrayan Filistinlilerin yaralarını bir nebze için sarmak adına el emeği ürünler satılan kermese onların yanında olarak desteğini gösterdi. Togar, “İHH’ya hazırlamış oldukları bu güzel ve anlamlı program için teşekkür ederim” dedi.

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber