Başkan Togar Sorunları Yerinde Dinliyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her hafta ilçenin farklı mahallesinde vatandaşlarla bir araya geliyor…

06.12.2016
51
A+
A-

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her hafta ilçenin farklı mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek mahalle sakinlerinin talep ve sorunlarını yerinde tespit ediyor.
Mahallelinin talep ve sorunlarını vatandaşların kendi mahallelerine misafir olarak tespit ettiklerini ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘’62 Mahallemizin tamamındaki mahalle sakinlerimiz ile belirli aralıklarla bir araya gelerek her mahallenin talep ve sorunlarını mahallelinin kendi ağzından dinleyerek yerinde çözüme kavuşturuyoruz.

Vatandaşlarımızı yönetime ortak etmenin yanında ilçemizi bugün nasıl birlikte yönettik ise bugünden sonrada gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız ile birlikte ortak akıl çerçevesinde yönetmeye devam ediyoruz. İlçemizde yapılan hizmetlerde ve projelerde vatandaşlarımızın fikri olsun, düşüncelerini bizlerle paylaşsın mantığıyla her hafta bir mahallemize konuk oluyoruz. Bazen evlerde bazen okullarda vatandaşlarımızın bizleri davet ettiği mekanlarda mahalle sakinlerimiz ile sohbet edip, paylaşımlarda bulunuyoruz. İlçe Başkanımız Yusuf Güngör, ilçe teşkilatımız, meclis üyelerimiz ile birlikte mahallelinin her söylediğini dikkatle dinleyerek notlar alıyoruz ve en kısa zamanda geri dönüşler yapıyoruz. İlçemizi ilçemizde yaşayan yediden yetmişe herkesin katılımıyla 50 bin nüfus ile birlikte yönetmeye bugün olduğu gibi bugünden sonrada devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın fikirleri bizim için her zaman birinci öncülüklü olmuştur.

Hizmetlerimizi vatandaşlarımızın oturduğu evlere, sokaklara, caddelere götürdüğümüz gibi sorunları, talepleri de yine her mahallenin içinde mahalleliyle birlikte konuşarak çözmeyi sürdüreceğiz. Ayrıca mahallelerimize misafir olduğumuz yerlerde mahalle sakinlerimiz ile birlikte Belediyemiz tarafından yapılan hizmetler, projeler ve çalışmaların anlatıldığı sinevizyonu izleyerek ilçemizin çeşitli mahallelerinde yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz. Her çalışmamızda, her projemizde ve hizmetlerimizde çıkış noktamız bizleri her koşulda destekleyen ve gücümüze güç katan vatandaşlarımızdır. Bizde vatandaşlarımızın bizlere verdiği sorumluluğun bilincinde hareket ederek Tekkeköy’ümüze ve vatandaşlarımıza yaraşır hizmetleri hayata geçirmeye devam edeceğiz ’’ şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.