Başkan Taşçı: Atakum’da değişim ve gelişim devam edecek

Başkan Taşçı: Atakum’da değişim ve gelişim devam edecek
27.03.2019
A+
A-

Atakum İlçesinde yapımı tamamlanan Çarşı Cadde ve Atakum Kent Meydanı projelerinin açılışını Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin ile birlikte gerçekleştiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum’da değişim ve gelişim, Zihni Şahin ile birlikte devam edecek” dedi.

Atakum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Lozan Çarşı Cadde ve Atakum Kent Meydanı projeleri, gerçekleştirilen toplu açılış töreni ile hizmete açıldı. Lozan Caddesinde gerçekleştirilen açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti eski Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt ve AK Parti eski Samsun Milletvekili Mehmet Kurt, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ATAKUM’DA DEĞİŞİM VE GELİŞİM SÜRECEK
Atakum İlçesinde, AK Belediyecilik anlayışının en güzel örnekleriyle dolu bir dönemi geride bıraktıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “55 proje hedefiyle çıktığımız bu yolda 87 proje hayata geçirmenin gururunu yaşıyoruz. Bu anlamda ilçemizdeki eksiklerin giderilmesini ve bir gelişim süreci yaşanmasını kendimize öncelik edindik. Şimdi de bu eksiklerden ikisini tamamlayarak hizmete açıyoruz. Atakum İlçesinin artık bir kent meydanı ve prestijli bir çarşı caddesi var. İnanıyorum ki önümüzdeki dönemde de bu hizmetler artarak devam edecek. Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı olan Zihni Şahin, siz değerli vatandaşlarımızın destekleriyle seçimi kazanacak ve Atakum İlçesindeki değişim ve gelişim sürecini devam ettirecektir. Türkiye’de artık AK Belediyecilik anlayışı var. Bu anlayışın bir parçası olmaktan dolayı mutluyum” dedi.

ŞAHİN’DEN TAŞÇI’YA TEŞEKKÜR
Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya Atakum’a kazandırdığı projelerden dolayı teşekkür ederek, “Biz biriz, birlikteyiz. Bu birlikteliğimiz de hep sürecek. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, bizim için değerli bir isimdir. Genç yaşı ve belediye başkanlığı dönemindeki başarıları, onu siyasette daha güzel yerlere taşıyacaktır. Biz de siz değerli hemşerilerimizin desteği ile görevi devraldığımızda, hizmet aşkı ve heyecanı ile çalışmalara devam edeceğiz. Atakum İlçesindeki değişimin ve gelişimin süreceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Atakum İlçesi, her alanda Türkiye’nin yıldızı haline gelecek. Birbirinden önemli projelerimizle geliyoruz” diye konuştu.

ODA BAŞKANLARINDAN TAM DESTEK
Başkan Taşçı ve Başkan Şahin, konuşmalarının ardından her iki projenin de açılışını birlikte gerçekleştirdi. Başkanlara, kurdela kesiminde Samsun 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Adnan Konaş, Yabancılar Pazarı Odası Başkanı Olcay İnanç, Samsun Oto Galericiler Sitesi Başkanı İbrahim Kınık ve Atakum Belediyesi Meclis Üyeleri eşlik etti. Açılış töreninde ayrıca, Lozan Çarşı Cadde esnafı adına, Ersu Malkoç tarafından Başkan Taşçı’ya teşekkür plaketi verildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.