resim yükle

Başkan Şerif Ün: Kimsenin ekmeği ile oynamaya gelmedik

Başkan Şerif Ün: Kimsenin ekmeği ile oynamaya gelmedik
15.04.2024
A+
A-
Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, personelle bir araya geldi. Başkan Ün,”1 Nisan’da siyaset bitmiştir, biz kimsenin ekmeğiyle oynamaya gelmedik, ekmek vermeye geldik” diyerek siyasetin sona erdiğini ve hizmet odaklı çalışacaklarını vurguladı.
Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, 31 Mart seçimleri ve Bayram tatili sonrası ilk mesaisinde belediye personeli ile bir araya geldi. Ün, burada yaptığı konuşmada, “1 Nisan’da siyaset bitmiştir, biz kimsenin ekmeğiyle oynamaya gelmedik, ekmek vermeye geldik” diyerek siyasetin sona erdiğini ve hizmet odaklı çalışacaklarını vurguladı. Ün, ayrıca, “Kavak için gece gündüz demeden hep beraber çalışacağız” sözleriyle personelle birlikte hareket edeceklerini ifade etti.
“TÜRKİYE’DE PARMAKLA GÖSTERİLEN İLÇE OLACAĞIZ”
Ün, personelden gelen istek ve taleplere açık olduklarını belirterek, “Kavak için beraber neler yapabiliriz? Artık bunları düşünme vakti. Biz artık beraber çalışan büyük bir aileyiz. Bundan böyle hep beraber ayrım yapmadan ilçemizin gelişmesi için var gücümüzle çalışmalıyız. Her geçen gün daha da büyüyeceğine inandığım birlik ve beraberliğimiz, başarımızın en büyük anahtarı olacak. Kavak İlçemizi akıl ve etiğe dayalı bir anlayışla yöneteceğiz. Türkiye’de parmakla gösterilen bir ilçe olmak ‘Marka İlçe’ olmak için hep beraber özveriyle çalışacağız. dedi.
Başkan Ün’ün konuşmasının ardından Belediye personeli kendilerini tanıtırken, müdür ve amirler yeni dönemin hayırlı olması ve başarılı bir görev süresi geçirilmesi temennilerinde bulunarak Başkan Ün’e çiçek takdim etti. Ün, bu jest karşısında tüm personele teşekkürlerini iletti.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.