resim yükle

Başkan Sarıcaoğlu’na öğretmen duası

Başkan Sarıcaoğlu’na öğretmen duası
29.02.2024
A+
A-

Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu, İlkokul öğretmenin elini öpüp duasını aldı.

31 Mart Yerel seçimlere yönelik çalışmalarını yoğun bir biçimde devam ettiren Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu, ilçede gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri sırasında yolda karşılaştığı İlkokul Öğretmeni Yaşar Çakın’ın elini öpüp hayır duasını aldı.

Bir zamanlar öğrencisi olan Başkan Sarıcaoğlu’na yerel seçimler için başarı dileklerini ileten emekli öğretmen Yaşar Çakın, “İbrahim sınıfımın en başarılı öğrencilerinden birisiydi. Aynı başarısını Hastane Müdürlüğü yaptığı yıllarda ve sonrasında belediye başkanlığı döneminde de sürdürdü. Kavak için güzel çalışmalar yaptı. Burayı sanayi şehrine dönüştürdü ve gençlerimizi gurbetten kurtardı. Kendisine gireceği seçimde başarılar diliyorum. Memleketine daha uzun yıllar hizmet edeceğine inanıyorum” dedi. Yolda karşılaştığı İlkokul öğretmeninin elini öperek halini hatırını soran Başkan Sarıcaoğlu, öğretmeni Yaşar Çakın’a güzel dilekleri ve duası için teşekkür etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber