resim yükle

Başkan Sandıkçı’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Başkan Sandıkçı’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
28.10.2022
A+
A-

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Cumhuriyet, milletimizin hürriyetinden ve birliğinden asla vazgeçmeyeceğinin en açık göstergesidir”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Yayımladığı mesajda Cumhuriyet’in milletin hürriyet ve birliğinden vazgeçmeyeceğinin en açık göstergesi olduğunu belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yıl dönümüne uluşmanın gururu ve sevinci içerisindeyiz. Aziz milletimiz her türlü zorluğa rağmen bağımsızlık uğruna Kurtuluş Savaşı’nda vatan topraklarını savunmuş, işgalcileri ülkemizden bertaraf ederek Cumhuriyeti bizlere armağan etmişlerdir. Cumhuriyet, bizler için sadece bir yönetim şekli olmaktan ziyade, tarihi kahramanlıklarla ve zaferlerle dolu milletimizin hürriyetinden ve birliğinden asla vazgeçmeyeceğinin en açık göstergesidir. Bizlere düşen, Cumhuriyetimizin 100. yılına hep beraber emin adımlarla ilerlediğimiz bu günde ecdadımızın bizlere miras olarak bıraktığı emanete sahip çıkmak, ülkemiz için çalışmaya ve üretmeye devam etmektir. Bu duygularla Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve bu toprakları bizlere vatan yapan aziz şehit ve gazilerimizi minnetle, şükranla ve rahmetle anıyorum. Tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı yürekten kutluyorum” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber